Zprávy

SK Jílové nasadilo k trháku

7.12.2014, 18:00 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

V sobotu 6.12.2014 hostila libouchecká sportovní hala již čtvrté kolo RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje. Na palubovce se odehrávala zajímavá podívaná s mnohdy překvapivými zvraty a výsledky, např. JK Trans Varnsdorf vedl 2:0 ještě necelou minutu a půl před koncem utkání s SK Jílové, aby nakonec ze hřiště odešel poražen 2:3. Zajímavostí tohoto turnaje je to, že výsledky jednotlivých mužstev vůbec nezamíchali pořadím a všechny týmy si drží své pozice vybojované v předchozích kolech.
Zřejmě rozhodující krok k obhajobě veteránského titulu udělalo SK Jílové, jež odehrálo čtyři zápasy a všechny vítězně. Na druhý Varnsdorf má již dvanácti bodový náskok.
Výbornou formu předvedli i SK Rafani Děčín, kteří byli rovněž stoprocentní, ale na programu měli pouze tři mače. Devět bodů výrazně přiblížilo Rafany k vedoucí čtveřici.
Sokol Bělá byl se svým vystoupení taktéž spokojen, když vybojoval sedm bodů za dvě výhry, remízu a prohru. Sokol se zase přibližuje třetí Notě-Slovance.
Získané čtyři body na turnaji se stávají „evergreenem“ pro veterány Old Stars Ludvíkovice, těm se nedaří tuto bodovou hranici prorazit a již třetí turnaj po sobě si bodové konto rozmnožují právě jen o ty čtyři bodíky. Tentokrát i Nota-Slovanka Děčín si rozšířila účet stejně jako Ludvíkovičtí.
Posledním týmem, který se v tomto kole radoval z výhry, je Rozbuška Boletice. Ta jednou zvítězila a třikrát prohrála. Tenis Proboštov si připsal jeden bod za remízu. V ostatních utkáních ze hřiště odešel poražen.
Hrubě se nevydařil turnaj JK Trans Varnsdorfu, který vůbec nebodoval a jako největší soupeř Jílového tomuto hodně usnadnil navýšení náskoku v čele tabulky.
Mužem kola byl zvolen Tomáš Marek z SK Rafani Děčín a poprvé v sezóně je nejlepším střelcem turnaje někdo jiný než Václav Fišer a to Filip Tauchman ze Sokola Bělá za pět přesných zásahů.
Všechna utkání s přehledem odřídili rozhodčí D. Uher, V. Sejk a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje již v novém roce a to v sobotu 24.1.2015 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník