Zprávy

Po 3. kole DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje do čela Bumiko Děčín

30.11.2014, 20:54 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Poslední listopadový den měl na programu již třetí kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje v sálové kopané. I když se hrálo v neděli a ještě k tomu na první advent, rozhodně se sálovka nehrála ve svátečním tempu, ba právě naopak, k vidění byly skvělé a dramatické zápasy vysoké úrovně.
Výborně si vedli hráči Autocentra Jílové Děčín „A“, kteří měli na programu čtyři utkání, v nichž si se svými soupeři hladce poradili, do tabulky si připočetli 12 bodů a ze čtvrtého místa se vyhoupli na stříbrné.
I mladíci z Bumika Děčín se předvedli ve výborném světle, když ve čtyřech zápasech vybojovali 10 bodů, které jim zajistily posun na vedoucí příčku extraligové tabulky.
I Turbo Děčín „A“ odehrálo v tomto kole čtyři duely s vyrovnanou bilancí dvou výher i proher. Šest získaných bodů Turbu pomohlo k posunu ze sedmé na pátou pozici.
JK Trans Varnsdorf „A“ si na tomto turnaji zahrál třikrát a ochutnal od každého něco, tedy vítězství, remízu i porážku. Čtyři body Jékáčkám nestačily k udržení bronzu a o místo si pohoršila.
Hráči FC Veteráns Želenice se v tomto kole snažili udržet první místo, což se jim nepodařilo, jelikož ze tří duelů zvítězili pouze v jediném a tři získané body znamenaly propad na bronzový stupínek.
Duo DeCe Computers Děčín, Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, které spolu sousedí v tabulce, rovněž jednou vyhrálo. Ve zbylých utkáních však odešlo poraženo, což rovněž znamenalo tabulkový pokles o jedno místo na šestou resp. sedmou pozici.
Kdeže loňské sněhy jsou si jistě říkají ve Vilémově. Tamní sálovkářský klub SC Stap Vilémov po loňské skvělé sezóně, kdy získali stříbro, v té letošní pouze paběrkuje a stále čeká na první body. Doufejme, že druhá polovina ročníku jim nalije nových sil do žil a začnou sbírat extraligové body.
Mužem kola byl zvolen Tomáš Jägr z JK Trans Varnsdorf „A“ a střelcem kola se stal Ondřej Barilla z Autocentra Jílové „A“ za sedm vstřelených branek.
Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí P. Sejkora, J. Oborník, J. Mareš a M. Bouma. Následující kolo bude téměř vánoční a odehraje se v sobotu 20.12.2014 v libouchecké sportovní hale s obvyklým výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník