Zprávy

První zaváhání SK Jílové v sezóně

15.11.2014, 23:49 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Již po třetí se sešli sálovkářští veteráni, aby odehráli svůj turnaj. Tentokrát hostila RAF Děčín Veteráns ligu Ústeckého kraje v sobotu 15.11.2014 Sportovní hala v Libouchci.
Ve skvělém světle se předvedli hráči JK Trans Varnsdorf, kteří ze čtyř utkání vybojovali maximální počet dvanácti bodů a dotáhli se na vedoucí SK Jílové. Varnsdorfští však mají odehráno o jeden zápas více.
Bezpochyby událostí tohoto kola se stala porážka až doposud suverénního SK Jílové Sokolem Bělá. V dalších dvou mačích již favorit soutěže nezaváhal a drží vedoucí pozici. Musíme Jílovské pochválit za neprůstřelnou obranu, vždyť v deseti svých odehraných zápasech inkasovali pouze dvakrát!
Se stejnou bilancí jako Jílováci odjel z Libouchce i Sokol Bělá a udržuje si čtvrtou příčku. Dvakrát zvítězili i veteráni SK Rafani Děčín. Ti k tomu však přidali i dvě porážky, přesto zaznamenali tabulkový posun ze sedmého na páté místo.
Od každého trochu ochutnali borci z Old Stars Ludvíkovice. Zvítězili, remizovali, dvakrát odešli ze hřiště poraženi a tak si stále drží šestou příčku.
Nota-Slovanka Děčín rovněž jednou vyhrála, ale to byly jediné tři body, které ze tří utkání vyválčila, což znamená pád ze druhého na třetí stupínek a osmi bodový odstup od vedoucího dua.
Poprvé v této sezóně se radovali z výhry hráči Tenisu Proboštov, ve třech dalších zápasech prohráli a stále uzavírají veteránský peloton.
Z pouhým jedním bodem ze tří utkání se v tomto kole musela spokojit Rozbuška Boletice, která tak klesla z páté příčky na sedmou. Další zajímavostí tohoto turnaje je fakt, že každé mužstvo bodovalo.
Mužem kola byl zvolen Vladimír Diviš z Nota-Slovanka Děčín a potřetí se stal střelcem kola Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf tentokrát za sedm vstřelených branek.
Všechna utkání spolehlivě řídili Z. Mráz, D. Uher a J. Prinz. Následující kolo se odehraje opět v Libouchci a to v sobotu 6.12.2014 s tradičním výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník