Zprávy

Ve Vilémově hodnotí své extraligové vystoupení v uplynulém kole

9.11.2014, 21:48 | vložil: Václav Valštýn

Naši sálovkáři na 2. turnaji KE nezískali ani bod !!!

Na druhý letošní turnaj Krajské extraligy do Varnsdorfu odjížděli naši sálovkáři s cílem získat nějaké body a zapomenout na 1. turnaj, kterého se nezúčastnili a stálo je to nejen třikrát kontumaci, ale i pokutu a řádnou ostudu. Bohužel se k překvapení všech žádné body nevydolovaly ani nyní a tak je postavení našich borců na chvostu tabulky opovážlivé, neboť mají na svém kontě stále nulu a to 38-mi letá historie naší sálovky nepamatuje.

Výsledky Vilémovských borců na 2.turnaji ve Varnsdorfu:

SC Stap Vilémov – Metalliga Teplice 1:4 (1:1) - po vyrovnaném poločase naši hráči vyklidili pole a zbytečně, ale zaslouženě vysoko prohráli.
ŽK: Štrombach, Branka: Provazník
SC Stap Vilémov – JK Trans Varnsdorf 0:3 (0:1) – naši hráči podali velmi dobrý výkon, bojovali, ale na zkušený tým soupeře nestačili.
SC Stap Vilémov – Bumiko Děčín 0:4 (0:1) – první půle docela šla a naši i v oslabení, kdy jim odjeli bratři Vichtereyové na zápas do Mikulášovic bojovali, ale lepší soupeř střílel branky a tak se zrodila další prohra.
SC Stap Vilémov – FC Veteráns Želenice 1:3 (0:1) – i zde naši borci vydrželi se soupeřem bojovat vyrovnaně v první půli, ale ve druhé se jim již tak nedařilo a prohráli dvoubrankových rozdílem.
MK: Rybář, Branka: Kučera

Kdo nás na tomto turnaji reprezentoval?
Štrombach - Provazník, Kučera, Vichterey M., Rybář, Kolda, Hejl, Matulík, Vichterey R.
Chyběli: Čuda a Šikýř
Trenéři: Vichterey Milan st. – omluven, Sladký M. – skončil
Střelecká tabulka SC Stap: 1.-2. místo: Provazník a Kučera - 1 branka
Další program: pravidelné tréninky v naší hale každou středu od 17 hodin. Odjezd na další turnaj do Libouchce je v neděli 30.11.2014 v 7,00 h. Soupeři – DeCe Computers, Turbo a Jílové. Věřme, že na tento turnaj odjedeme již kompletní a získáme první body.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník