Zprávy

SK Dumbo Děčín získalo 9 bodů a vyhouplo na bronzovou příčku

2.11.2014, 08:47 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

První listopadový den byl pro sálovkáře v našem regiónu ve znamení druhého kola 1. Autocentrum Jílové ligy, které hostila sportovní hala v Libouchci.
Ve skvělém světle se představili hráči SK Dumbo Děčín, jež získali ve třech utkáních plný počet devíti bodů a výrazně tak vylepšili své tabulkové umístění. Ze sedmé příčky po prvním turnaji se Dumbo vyhouplo na stupínek bronzový. Výborně si vedli i sálovkáři JK Trans Varnsdorf „B“, kteří rovněž z Libouchce odvezli devět bodů a při stejném bodovém zisku s Dumbem jsou na stříbrné pozici jen díky lepšímu skóre. Nutno dodat, že Varnsdorfští mají odehráno o jeden zápas méně.
Třetím do party, který ve druhém kole nepoznal hořkost porážky, je Turbo Děčín „B“. To po dvou vítězstvích se ve třetím utkání rozešlo se svým protivníkem smírně a získalo tak bodů sedm. Rezerva Turba s celkovým ziskem čtrnácti bodů vede ligovou tabulku.
Děčín – Nota taktéž dvakrát vyhrála, ovšem v tom třetím zápase se musela sklonit před uměním svého soupeře. Nicméně i Nota prokazuje dobrou formu v úvodu sezóny a drží se na místě čtvrtém. Po rozpačitém prvním turnaji se Autocentrum Jílové „B“ pomalu rozjíždí a tentokrát z Libouchce odjelo se stejnou bilancí jako Nota. Prozatím mu patří pozice sedmá.
Dvojice týmů, kterým po prvním kole patřily medailové pozice, tentokrát ze tří odehraných mačů vybojovala pouze body tři, což znamená tabulkový propad. Lesní bezpečnost Šluknov je pátá a Transco Bohemia Děčín je hned v závěsu šesté.
Posledním bodujícím v tomto kole je Sokol Bělá. Ten měl na programu dvě utkání, ve kterých získal za remízu a porážku právě ten jediný bod. Bělá je na prozatímním osmém místě.
Trio mužstev odjela z libouchecké haly bez bodu. Tullamore Dew Děčín odehrálo tři zápasy, Las Žlebas Děčín a Hezouni Děčín „A“ hráli zápasy dva. O této trojici se dá říci, že neprožívají dobrý vstup do soutěže, jelikož zatím mají v kolonce získaných bodů nulu. Dá se ale očekávat, že ji tam nebudou mít na dlouho, poněvadž herní projev těchto týmů není špatný, jen to štěstíčko se k nim prozatím otáčí zády.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Martin Fiala z JK Trans Varnsdorf „B“ a střelecky se nejvíce dařilo Matěji Matouškovi z Děčína – Noty, jenž vstřelil osm gólů.
Všechna utkání spolehlivě odřídili rozhodčí D. Uher, Z. Mráz, M. Šafra a J. Prinz. Následující kolo se odehraje v sobotu 22.11.2014 ve Varnsdorfu s tradičním výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník