Zprávy

RAF Děčín Veteráns liga . díl druhý

25.10.2014, 20:29 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Druhé kolo RAF Veteráns ligy se odehrálo v sobotu 25.10.2014 ve varnsdorfské sportovní hale. Po tomto turnaji je jediným neporaženým týmem již jen obhájce prvenství SK Jílové. Tentokrát ale Jílovští měli se svými soupeři těžkou práci, když tři svá utkání vyhráli o gól a to čtvrté o dva. To však nic nemění na tom, že se pohodlně usadili na vedoucí pozici a po dvou turnajích inkasovali jedinou branku.
Nota-Slovanka Děčín potvrdila výborný vstup do sezóny. Ve čtyřech zápasech vybojovala sedm bodů a drží stříbrnou příčku. Bronz třímá ve svých rukou JK Trans Varnsdorf, který využil domácí haly k zisku šesti bodů.
Rozbuška Boletice měla v tomto kole na programu čtyři utkání, v nichž jednou vyhrála, jednou prohrála, dvakrát remízovala a s celkovým součtem osmi bodů okupuje páté místo. Taktéž i veteráni Old Stars Ludvíkovice okusili vítězství, porážku i plichtu ve třech svých mačích a usadili se v tabulce těsně za Rozbuškou.
Remízovým králem druhého veteránského turnaje se stal Sokol Bělá, který si se svými soupeři rozdělil body hned třikrát a v tom čtvrtém se mu bodovat nepodařilo. V celkovém pořadí si drží bramborovou pozici.
Posledním bodujícím v tomto kole byli SK Rafani Děčín, jimž se turnaj příliš nevydařil a získal ze tří utkání právě ten jeden bodík. Hrubě se v úvodu sezóny nedaří Tenisu Proboštov, který na své první body stále čeká.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Radek Rangl z SK Jílové a střelcem turnaje se nestal nikdo jiný než Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf, jenž se tentokrát trefil sedmkrát a suverénně vede tabulku střelců.
Všechna utkání bezpečně řídili rozhodčí M. Bouma, D. Uher a J. Prinz. Třetí kolo se odehraje v sobotu 15.11.2014 v Libouchci s obvyklým výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník