Zprávy

Už i DeCe Computers Extraliga Ústeckého kraje odstartovala

18.10.2014, 20:16 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Posledními, kteří vstoupili do sálovkářských bojů v nové sezóně, byli hráči DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje a to v sobotu 18.10.2014 v libouchecké sportovní hale.
Kaňkou úvodního extraligového kola byla neúčast loňského vícemistra SC Stap Vilémov a tak všechna tři jeho utkání byla kontumována ve prospěch jeho soupeřů.
Naopak překvapením je vynikající vstup do sezóny borců z DeCe Computers Děčín, kteří ze tří zápasů vytěžili maximální počet devíti bodů. Takovou bodovou porci získalo i Autocentrum Jílové „A“, jež na to však potřebovalo čtyři zápasy a muselo se v tom čtvrtém sklonit právě před „Décéčkem“.
I Bumiko Děčín vstoupilo do jubilejního ročníku tou správnou nohou. Neprohráli, dvakrát zvítězili, dvakrát remizovali a se ziskem osmi bodů se usadili na bronzové pozici.
I FC Veteráns Želenice neprohráli. Ze tří utkání jednou vyhráli a dvakrát se se svým soupeřem rozešli smírně. Posledním, kdo si připsal tři body za vítězný zápas, bylo Turbo Děčín „A“, ale ze čtyř utkání je to pro adepta na finálovou čtyřku málo.
Dvě plichty si shodně připsala mužstva JK Trans Varnsdorf „A“ a nováček Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice. Varnsdorfští k tomu jednou svému soupeři podlehlo a Tepličtí hned dvakrát.
Mužem kola byl zvolen Martin Langer z JK Trans Varnsdorf „A“ a nejlepším střelcem tohoto kola se stal Ondřej Cimpl z FC Veteráns Želenice za osm přesných zásahů.
Všechna utkání s přehledem řídili V. Sejk, D. Uher, J. Habada a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje 8.11.2014 ve Varnsdorfu s výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník