Zprávy

1. Autocentrum Jílové liga vstoupila do nové sezóny

11.10.2014, 21:53 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Jubilejní 40. sálovkářská sezóna se pomalu rozjíždí a do tohoto kolotoče již naskočily i týmy 1. Autocentrum Jílové ligy, když své první kolo odehrály ve Sportovní hale v Libouchci v sobotu 11.10.2014.
Překvapením úvodního kola je stoprocentní bodový zisk nováčka soutěže Lesní bezpečnost Šluknov. Ve třech svých utkáních Šluknovští nastříleli i patnáct branek a usadili se na čele ligové tabulky.
Zdá se, že forma z loňské sezóny neopustila hráče Turba Děčín „B“, kteří ve třech zápasech získali sedm bodů, když v remízové přestřelce s Varnsdorfem doháněli náskok soupeře až v závěrečné minutě. Sedm bodů si z Libouchce odvážejí i sálovkáři Transco Bohemia Děčín. Jejich vstup do soutěže i bodový zisk se rovněž dá považovat za překvapení, neboť v celém předešlém ročníku vybojovali pouze bodů deset.
Šest bodů si na své konto připsal Děčín-Nota, který dvě svá utkání vyhrál a jednou odešel z palubovky poražen. I Nota bude jistě považovat svůj start do nové sezóny za podařený.
Hned trio mužstev vybojovalo v libouchecké hale čtyři body. JK Trans Varnsdorfu "B" k tomu stačila utkání dvě, když vedle již zmíněné remízy s Turbem dalšího svého soupeře porazil. Další dva týmy SK Dumbo Děčín a Sokol Bělá odehrály zápasy tři a okusily tak výhru, prohru i plichtu.
Posledním bodujícím týmem v tomto kole bylo Autocentrum Jílové „B“, které ze dvou utkání urvalo pouhý bod. Zbylá trojice mužstev Tullamore Dew Děčín, Las Žlebas Děčín a Hezouni Děčín „A“ nevstoupila do nové sezóny zrovna nejšťastněji, ale věřme, že se jedná o pouhý jeden nepodařený turnaj a v těch následujících půjdou jejich výkony strmě nahoru.
Mužem kola byl zvolen Stanislav Kočka ze Sokola Bělá a střelcem kola se stal osmigólový Petr Neumaier z Děčín-Nota.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí M. Šafra, J. Prinz, D. Uher a Z. Mráz. Druhé kolo se odehraje v sobotu 1.11.2014 v Libouchci s výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník