Zprávy

Veteráni SK Jílové obhájili republikový titul v kategorii 40+

16.3.2014, 14:49 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Skvělá zpráva dorazila na sever Čech z hlavního města. Praha v sobotu 15.3.2014 hostila Mistrovství republiky veteránů v kategorii 40+ a jílovští veteráni jeli na tento turnaj s nelehkým úkolem - obhájit loňský titul šampiónů ČR v této kategorii.
Hned úvodní utkání Jílovských s Kosmos BAT Havířov bylo jakýmsi předčasným finále a skončilo remízou 1:1. V dalším zápase s Botafogo Srubec vyhrálo Jílové přesvědčivě 8:1 a ve svém posledním vystoupení na veteránském mistrovství zvítězili Jílovští nad FK Adria 4:1.
Havířov rovněž ve zbylých dvou utkáních zvítězil a tak o celkovém vízězi rozhodoval větší rozdíl mezi vstřelenými a obdrženými brankami. V tomto kritériu mělo SK Jílové o tři branky lepší bilanci než Kosmos BAT Havířov a tak se stalo veteránským mistrem ČR pro tuto sezónu. Na třetím místě se umístilo Botafogo Srubec a čtvrtá skončila FK Adria Praha.
Veterány SK Jílové reprezentovali: L. Kulhánek, V. Klepsa, R. Rangl, P. Příhonský, M. Knotek, L. Fiřt, E. Gurega, K. Ženíšek a S. Vlček. Všem moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho kraje na republikové úrovni.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník