Zprávy

JVŠ Děčín vítězem "Memoriálu L. Romanovského a F. Cipra"

2.3.2014, 16:50 | vložil: Václav Valštýn

První březnovou sobotu hostila libouchecká sportovní hala 5. ročník „Memoriálu L. Romanovského a F. Cipra“, který byl takovým sportovním zakončením sezóny pro veteránské sálovkáře. Zde již nejde o mistrovské body, ale o přátelské setkání dlouholetých spoluhráčů i protihráčů okořeněné vzájemnými zápasy v tomto turnaji. Zároveň se i zavzpomínalo na sálovkáře, jež už bohužel nejsou mezi námi, mimo jiné i na L. Romanovského a F. Cipra, po nichž je tento memoriál i pojmenován.
I když v přátelském duchu, byla v Libouchci k vidění kvalitní sálovka, kde týmová souhra, přesná přihrávka a umístěná střela převládala nad rychlostí a sprinterskými souboji. Všichni zúčastnění si memoriál velmi pochvalovali a již teď se těší na další ročník. Abychom učinili zpravodajské povinnosti zadost, musím uvést, že celkovým vítězem se stali veteráni JVŠ Děčín, kteří všechna svá utkání vyhráli, druhé se umístilo SK Jílové s bilancí tří vítězství a jedné porážky, bronz si z Libouchce odvezl JK Trans Varnsdorf se shodným počtem výher i proher a to dvou. Těsně pod stupni vítězů s jedním vítězstvím a třemi porážkami se umístili SK Rafani Děčín a tentokrát poslední bez bodu skončili veteráni Sokola Bělá.
Nejlepším střelcem se stal s osmi přesnými zásahy Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf, nejlepším brankářem byl vyhlášen David Tomášek z SK Jílové a nejstarším hráčem, který se turnaje zúčastnil, byl Miroslav Kadlec ze Sokola Bělá. Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí Dušan Uher, Miroslav Šafra a Jaroslav Bulín.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník