Zprávy

Po 7. kole 1. Autocentrum Jílové ligy je o medailistech rozhodnuto

23.2.2014, 10:48 | vložil: Václav Valštýn

Předposlední kolo má za sebou 1. Autocentrum Jílové liga. To se uskutečnilo v sobotu 22.2.2014 ve Sportovní hale v Libouchci.
Černou kaňkou 7. kola byla neúčast týmu Desperádo Františkov a jelikož se to nestalo v této sezóně poprvé, bylo Desperádo ze soutěže diskvalifikováno, všechny jejich výsledky anulovány a musela se tedy přepočítat celá ligová tabulka již bez Františkova.
V tomto kole se nejlépe vedlo rezervě JK Trans Varnsdorf, která všechna tři svá utkání vyhrála. Varnsdorfským nad hlavami svítila šťastná hvězda, jelikož ve dvou utkáních vždy rychle prohrávali 0:3, ale nakonec se radovali z vítězství 4:3, když s Bělou vstřelili vítězný gól asi tak dvě sekundy před závěrečným hvizdem.
Ve výborném světle se ukázala dvojice družstev, kterým se do této doby příliš nedařilo. Žst. Zarážka Děčín „A“ i Tullamore Dew Děčín vybojovali shodně sedm bodů za dvě výhry a remízu, což jim výrazně pomohlo k odskočení ze dna tabulky.
Vedoucí duo Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice a Turbo Děčín „B“ získalo šest bodů. Tepličtí zaváhali s Varnsdorfem, když vedli 3:0, ale nakonec prohráli 4:3, čehož chtělo Turbo využít, ve vzájemném souboji s Teplicemi vyhrát a svého soka tak vystřídat na čele tabulky. To se Turbánkům nepovadlo a v otevřeném utkání s mnoha šancemi na odešli poražení 1:5. Tento výsledek nahrál Varnsdorfu, který se tak ze třetí pozice ještě může vyšplhat v závěrečném turnaji výše.
I Autocentrum Jílové „B“ pobralo šest bodů za dvě vítězství a porážku a poskočilo na čtvrtý stupínek, ale na bronz již nemá ani teoretickou šanci.
Děčín – Nota si v tomto turnaji ochutnala výhru, prohru a remízu, ale na výrazný posun v tabulce to nestačilo.
Sokol Bělá si v tomto kole připsal pouze 3 body a přenechal čtvrtou pozici Jílovému. O stejnou porci bodů své konto rozšířilo i SK Dumbo Děčín, které si udržuje šestou příčku. Posledním týmem, který v tomto kole ještě bodoval, byli Hezouni Děčín „A“, kteří jednou remizovali a dvakrát prohráli.
Jediným týmem, který z Libouchce odjel bez bodu, je Transco Bohemia Děčín, jež svojí nelichotivou sérii rozšířili na patnáct zápasů bez získaného bodu.
Mužem kola byl vyhlášen David Vepřovský z Děčín – Nota a šestkrát se trefil do černého Lukáš Maršálek z Metalligy Proreka CZ o.s. Teplice, což bylo ze všech střelců nejvíce.
Všechna utkání spolehlivě řídili P. Sejkora, D. Uher, J. Habada a M. Čech ml. Poslední kolo se odehraje v sobotu 8.3.2014 v LIBOUCHCI (místo původně plánovaného Varnsdorfu) s obvyklým začátkem v 8.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník