Zprávy

Finálové kolo očima Vilémovských

18.2.2014, 16:51 | vložil: Václav Valštýn

Naše sálovkáře obralo o titul Bumiko !!!

Na poslední letošní a navíc finálový turnaj Krajské extraligy ve Varnsdorfu odjížděli naši sálovkáři v plné síle, když jim vyšlo vstříc i Á-mužstvo, které jim i přes nedostatek hráčů, pustilo oba jejich klíčové hráče – Vichtereye a Čudu. Cílem bylo maximálně bodovat a čekat na jedno klopýtnutí vedoucího JK Trans, které před tímto turnajem vedlo o šest bodů. Vše nám hrálo do karet, když domácí JK Trans podlehl Bumiku. Jenže rozhodující zápas před absolutním finále s JK Transem proti Bumiku naši hráči nezvládli spíše psychicky než herně, neboť neproměnili ani jednu z mnoha tutových šancí a navíc nastřelili třikrát tyčku a zápas skončil radostnou remízou pro Bumiko. JK Trans se díky tomu před závěrečným finálovým zápasem již mohl radovat z titulu. I přesto podávali Vilémovští sálovkáři v letošním ročníku velmi dobré výkony a 2.místo je po mnoha letech půstu dalším jejich historickým úspěchem v novodobých dějinách sálovky v rámci kraje.

Výsledky Vilémovských borců na finálovém turnaji ve Varnsdorfu:

SC Stap Vilémov – FC Veteráns Želenice 2:0 (0:0) – povinná výhra našeho celku a tím i stále otevřená cesta k titulu.
Branky: Vichterey M. a Provazník po 1

SC Stap Vilémov – AC Jílové 3:1 (1:1) - souboj s námi nepříliš oblíbeným a houževnatým soupeřem se nám po plichtě v půli podařilo dotáhnout do vítězného konce a naděje stále žila.
Branky: Čuda, Vichterey R., Vichterey M. po 1

SC Stap Vilémov – Bumiko Děčín 0:0 (0:0) – klíčový zápas jsme bohužel nezvládli, soupeř bránil zuby nehty, neboť plichta mu zaručovala bronzový stupínek. Naši borci nastřelili 3x tyčku a zahodili nejméně deset dalších stoprocentních šancí a tím jejich naděje na titul skončila.

SC Stap Vilémov – JK Trans Varnsdorf 3:2 (2:1) – v posledním zápase celé soutěže šlo již jen o prestiž, neboť soupeř měl náskok nedostižných 5-ti bodů, ale skvěle hrající naši borci dokázali jako jediní podruhé v letošním ročníku vítěze porazit a vylepšit si tak vzájemnou bilanci.
Branky: Provazník, Šipula a Vichterey M. po 1 ŽK: Vichterey M.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník