Zprávy

Ve Vilémově zhodnotili poslední sálovkářské vystoupení v základní části DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje

27.1.2014, 18:55 | vložil: Václav Valštýn

Naši sálovkáři získali na 6. turnaji Krajské extraligy tři body a na titul mistra v základní části nedosáhli !!!

Na poslední letošní turnaj Krajské extraligy v Libouchci odjížděli naši sálovkáři opět bez zraněného Radka Vichtereye, který bohužel opět citelně chyběl a druhého gólmana Boučka. Cílem bylo maximálně bodovat nebo aspoň neprohrát s JK Trans, pokusit se vyhrát základní část turnaje a zajistit si nějaký bodový odstup od pronásledovatelů před finále nejlepších pěti celků. Bohužel se to nepodařilo, hlavně díky smůle v klíčovém zápase s JK Trans, když za stavu 3:3 nastřelil minutu před koncem M.Vichterey tyčku a soupeř po chybě obrany z následného protiútoku exvilémovským Jirkou Jägrem vstřelil rozhodující vítěznou branku. Další zápas jsme hravě zvládli a držíme tudíž i nadále pěknou druhou příčku, ale útok na celkové vítězství bude vzhledem k odstupu šesti bodů již skoro utopií a navíc budou favorizovaní Varnsdorfáci hrát ve své hale, před svými skvělými a bouřlivými fanoušky.

Výsledky vilémovských borců na 6. turnaji v Libouchci:

SC Stap Vilémov – JK Trans Vaarnsdorf 3:4 (1:3) – vedoucí celek v poločase vedl o dvě branky a zdálo se, že je o vítězi základní části rozhodnuto. Naši borci však dokázali ve 2.půli vyrovnat a krátce před koncem zachránila soupeře tyčka, aby z následného protiútoku vstřelil rozhodující branku. Škoda, přeškoda, hrálo se o šest bodů a ty jsou nyní na kontě soupeře před finále nejlepších pěti celků KE..
Branky: Čuda 2x, Vichterey M. 1x

SC Stap Vilémov – FC Veteráns Želenice 5:0 (2:0) – oslabený soupeř o dva klíčové hráče neměl proti našemu týmu pražádnou šanci a tak se hrálo jen o vylepšení si skóre do celkové tabulky.
Branky: Vichterey M. 4x a Šipula 1xZpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník