Zprávy

Začala odvetná část 1. Autocentrum Jílové ligy

12.1.2014, 10:15 | vložil: Václav Valštýn

Prvním turnajem v novém roce, celkově pátým v této sezóně, začala v sobotu 11.1.2014 v libouchecké sportovní hale odvetná část 1. Autocentrum Jílové ligy.
Toto kolo přineslo tabulkové změny pouze na osmém až jedenáctém místě, kdy si své pozice vyměnili Hezouni s Notou a Tullamore Dew s Transco Bohemia. Zajímavostí tohoto kola je to, že ani jeden duel neskončil smírně a ligový peloton se v tomto turnaji rozdělil na čtvrtiny, když jedna trojice naplno bodovala, druhé trio získalo šest bodů, další tři týmy zvítězily jen jednou a zbylá tři mužstva odjížděla z turnaje s prázdnou.
Vedoucí trojici vánoční svátky výbornou formu neovlivnily a opět ve svých třech utkáních zvítězila. Zvláště pak duo Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice a Turbo Děčín „B“ v tomto ročníku ještě neprohrálo a prodloužilo tak svou neporazitelnost na čtrnáct zápasů. Jak již bylo řečeno i třetí JK Trans Varnsdorf „B“ naplno bodoval a tak se stále drží s pětibodovým odstupem na bronzové pozici.
I mužstva na čtvrtém a pátém místě, tedy Sokol Bělá a Autocentrum Jílové „B“, předvedla v novém roce solidní výkon, přesto jednou zaváhala, ale šest vybojovaných bodů bohatě stačilo k udržení svých pozic. Se stejnou bilancí z Libouchce odjíždělo i sedmé SK Dumbo Děčín, které se bodově dotáhlo na Desperádo Františkov. To v této sezóně předvádí kolísavé výkony a na obhajobu titulu to již nevypadá. Přesto tři získané body v tomto kole Františkovským stačí na udržení pozice v klidném středu tabulky. Hezouni Děčín „A“ sbírají bodíky v každém turnaji a pomalu stoupají tabulkou vzhůru. Je zřejmé, že nechtějí dopustit „obhajobu“ loňského černého Petra. Jednou zvítězili i hráči Tullamore Dew Děčín, kteří rovněž poskočili o jeden stupínek výše.
Za to Transco Bohemia Děčín nemůže chytit ten správný rytmus a po slibném začátku se pomalu, ale jistě, propadá ligovou tabulkou. Ani tentokrát nebodovalo, stejně tak i Děčín – Nota, která zcela jistě nenaváže na loňské třetí místo a tak průběžná devátá pozice určitě nesplňuje jejich představy. Rovněž Žst. Zarážce Děčín „A“ se v této sezóně nedaří, pouhé čtyři body na svém kontě nezaručují jiné umístění než to poslední.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Jan Švach z Metalligy Proreka CZ o.s. Teplice a nejlépe vypilovanou mušku měl tentokrát Lubomír Michalec z Autocentra Jílové „B“ se šesti přesnými trefami.
Všechna utkání zkušeně řídili rozhodčí D. Uher, M. Čech, J. Habada a J. Prinz. Následující kolo se odehraje v sobotu 1.2.2014 opět v Libouchci s obvyklým výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník