Zprávy

Klasické vilémovské shrnutí svých zápasů uplynulého kola DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje

6.1.2014, 18:34 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Naši sálovkáři získali na 5. turnaji Krajské extraligy sedm bodů a finálový turnaj mají již předem zajištěn, co víc, budou bojovat s Varnsdorfem o titul mistra !!!

Na pátý letošní turnaj Krajské extraligy v Libouchci odjížděli naši sálovkáři bez zraněného Radka Vichtereye, navíc nebyl kvůli nemoci ani jeden z trenérů, takže z vedení vše sledoval z tribuny jen prezident L.Sklenář. Cílem bylo maximálně bodovat a pokusit se dostat do čela tabulky. Bohužel se to nepodařilo, hlavně díky školáckým chybám v závěru utkání s Turbem, kdy jsme ještě tři minuty před koncem vedli 2:0 a vypracovali si v té době ještě navíc obrovskou šanci, která skončila na břevně, ale pak bojovný a nevzdávající se soupeř dokázal ještě vyrovnat. Další dva zápasy jsme hravě zvládli a držíme tudíž i nadále pěknou druhou příčku a postup do závěrečného finále je již zcela jistý. A navíc příští turnaj budeme bojovat s vedoucím Varnsdorfem o titul mistra základní části KE !!!

Výsledky vilémovských borců na 5. turnaji v Libouchci:

SC Stap Vilémov – Bumiko Děčín 8:4 (3:3) – po vyrovnané první půli předvedl střelecký koncert M.Vichterey a překvapivého vítěze SČ poháru nakonec náš tým deklasoval. .
Branky: Vichterey M. 5x, Čuda 2x, Šipula 1x ŽK: Šikýř

SC Stap Vilémov – Turbo Děčín 2:2 (2:0) – po jasně vyhrané první půli a obrovské převaze našeho týmu to vypadalo na vylepšení si skóre, ale gólman soupeře čaroval a přinutil své hráče k bojovnosti až do závěru zápasu, kdy se jim podařilo po hrubých chybách našich hráčů, dokonce vyrovnat. Škoda !!!
Branky: Čuda a Šipula 1x

SC Stap Vilémov – Nica Rumburk 6:2 (2:1) – náš tradiční soupeř přijel v silném obsazení v čele s naším Áčkařem Alešem Vavrouškem a tak se dal očekávat vyrovnaný boj. Po třetí brance se však rumburští borci sesypali, toho využili naši ostrostřelci a tak jsme zaslouženě hladce vyhráli.
Branky: Čuda 4x a M.Vichterey 2x


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník