Zprávy

Vilémovští hodnotí své poslední sálovkářské vystoupení tohoto roku

23.12.2013, 16:13 | vložil: Václav Valštýn

Naši sálovkáři získali na 4. turnaji Krajské extraligy šest bodů a drží si stále skvělé 2.místo v tabulce !!!

Na čtvrtý letošní turnaj Krajské extraligy v Libouchci odjížděli naši sálovkáři bez zraněného Radka Vichtereye, navíc se hned v prvním zápase zranili Šipula a Rybář a pro trest v úvodním utkání nemohl nastoupit Filip Provazník. Cílem bylo maximálně bodovat a pokusit se dostat do čela tabulky. Bohužel se to nepodařilo hlavně díky oslabení v prvním utkání s Jílovým, kde jsme sice vedli po první půli, ale závěr naši stateční zbylí borci nezvládli a tak si připsali první porážku v soutěži. Další dva zápasy jsme hravě zvládli a držíme tudíž i nadále pěknou druhou příčku, i když za námi je to dost našlápnuté.

Výsledky vilémovských borců na 4. turnaji v Libouchci:

SC Stap Vilémov – Autocentrum Jílove 2:5 (2:1) – po dobře sehrané první půli přišla zranění dvou hráčů a k tomu neúčast Provazníka za trest z minulého kola, což znamenalo naší první porážku v letošním turnaji.
Branky: Vichterey M. 2x ŽK: Vichterey M.

SC Stap Vilémov – Cizina Děčín 6:1 (2:1) – soupeř se kladl odpor jen v první půli, ta druhá byla jasně v naší režii a získali jsme nejen povinné tři body, ale výrazně si i polepšili ve skóre.
Branky: Vichterey M. 3x, Čuda 2x, Šipula 1x

SC Stap Vilémov – DeCeComputers Děčín 4:0 (3:0) – po jasně vyhrané první půli předváděli naši borci i ve druhé půli kvalitní sálovku a občas to byla i exhibice, ale na druhou stranu co jsme nedokázali proměnit, to nemá obdoby, zvláště kanonýr M.Vichterey, který sice dal dva hattricky a celkem osm branek, ale mohl jich dát nejméně o pět více, hlavně pak v tomto utkání.
Branky: Vichterey M. 3x, Čuda 1x


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník