Zprávy

Půlmistrem 1. Autocentrum Jílové ligy je Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice

14.12.2013, 21:00 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Sálovkáři 1. Autocentrum Jílové ligy zakončili první polovinu sezóny 4. kolem v sobotu 14.12.2013 ve sportovní hale v Libouchci.
Zajímavostí tohoto kola je to, že ani jedno z dvanácti odehraných utkání neskončilo nerozhodně, prvoligový peloton se podle úspěšnosti jednotlivých mužstev v tomto turnaji rozdělil na třetiny – kvarteto týmů vyhrálo oba své zápasy, další čtveřice zažila vítězství i porážku a třetí čtyřka ani na jednoho ze svých dvou soupeřů nestačila.
Půlmistrem se v 1. Autocentrum Jílové lize stala Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, která patří do té čtveřice, která v tomto kole nezaváhala a s pouhou jednou remízou a deseti výhrami vévodí tabulce.
Její největší konkurent Turbo Děčín „B“ rovněž odjíždělo z Libouchce stoprocentní a společně s Teplicemi v této sezóně ještě neprohrálo. Má však o jednu plichtu více a tak na druhém místě ztrácí dva body na vedoucí Metalligu.
Po nepřesvědčivém úvodu sezóny se už rozjíždí mašina jménem Autocentrum Jílové „B“, která nezaváhala již ve druhém turnaji za sebou. V polovině tohoto ročníku jsou Jílovští na páté pozici, ale bodově se dotáhli na třetí rezervu Varnsdorfu a čtvrtou Bělou.
A čtvrtým do party mezi těmi naplno bodujícími je obhájce titulu Desperádo Františkov. Šest vybojovaných bodů pomohlo Desperádu k posunu do klidného středu tabulky.
JK Trans Varnsdorf „B“ a Sokol Bělá odjížděli z Libouchce s poloviční úspěšností. Stále drží třetí respektive čtvrtou pozici, ale svým zaváháním dovolili Jílovským se bodově dotáhnout. Toto trio již ale ztrácí pět bodů na stříbrnou pozici.
Tříbodový zisk pomohl Děčínu – Notě k posunu na osmé místo. I Hezouni Děčín „A“ vydolovali tři body a rovněž se posunuli o jednu pozici výše a to na devátou.
Tři ze čtyř nebodujících týmů v tomto turnaji – Transco Bohemia Děčín, Tullamore Dew Děčín a Žst. Zarážka Děčín „A“ uzavírají ligovou tabulku a dokazují tak, že tato sezóna jim zatím nevychází podle představ. SK Dumbo Děčín po výborném startu ve svých výkonech trochu polevilo a propadá se ligovým roštem do druhé poloviny tabulky. Transcu a Dumbu se v tomto kole nepodařilo skórovat.
Mužem kola byl zvolen po zásluze Radim Kolář z Desperáda Františkov, seštelovaná mířidla měl nejlépe Miroslav Kučera z JK Trans Varnsdorf „B“, který rozesmutnil brankáře soupeřů hned osmkrát.
Všechna utkání spolehlivě odpískali rozhodčí M. Čech ml., D. Uher, Z. Mráz a M. Šafra. Druhou polovinu soutěže načneme již v novém roce a to 11.1.2014 s tradičním výkopem v 8.00 hodin opět v Libouchci.Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník