Zprávy

Zajímavé 3. kolo Kovošrot group Veteráns ligy

7.12.2013, 18:49 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 7.12.2013 pokračovala 3. kolem Kovošrot group Veteráns liga Ústeckého kraje, jež se odehrálo v libouchecké sportovní hale. A nutno podotknout, že tento turnaj byl velmi zajímavý a dramatický. Bodový účet si vylepšilo každé mužstvo, ale průběžným pořadím to vůbec nezamíchalo. Všechny týmy zůstaly na pozicích z uplynulého kola. Žádný z týmů nebodoval naplno a každý poznal hořkost porážky.
Nejlépe si vedli obhájci titulu z SK Jílové, kteří ze tří utkání vybojovali šest bodů a upevnili si tak vedoucí pozici.
Kvarteto týmů bralo za výhru, prohru a remízu čtyři body. Jednalo se o družstva na druhém až pátém místě – JK Trans Varnsdorf, SK Rafani Děčín, Rozbuška Boletice a Tenis Proboštov.
Jedno vítězství si připsali veteráni Sokola Bělá, k tomu dvakrát prohráli a stále uzavírají veteránský peloton. Ten se pomalu rozděluje na dvě části – vedoucí duo Jílové, Varnsdorf si vytvořilo šestibodový náskok před zbytkem startovního pole. Tato čtveřice si to pravděpodobně rozdá mezi sebou o bronz. Sokol ztrácí na třetí Rafany jen pět bodů, což není nedohnatelné manko.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Martin Müller z Rozbušky Boletice a střelcem kola se stal Radek Rangl, který se trefil do černého hned čtyřikrát.
Všechna utkání řídili rozhodčí Z. Mráz, D. Uher a J. Bulín. Následující kolo se odehraje již v novém roce a to 18.1.2014 v Libouchci s výkopem v 9.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník