Zprávy

Vilémovští opět glosují své vystoupení ve 3. kole krajské extraligy

2.12.2013, 18:27 | vložil: Václav Valštýn

Naši sálovkáři získali na 3. turnaji Krajské extraligy čtyři body a posunuli se po polovině soutěže na skvělé 2.místo !!!
Na třetí letošní turnaj Krajské extraligy v Libouchci odjížděli naši sálovkáři opět v plné síle, když za nimi dorazil i po plese trošku unavený Filípek Provazník, který se původně omlouval. Cílem bylo maximálně bodovat a pokusit se získat šest bodů, za které byl přislíben prezidentem, nákup nových mikin. Moc nechybělo a šest tisíc bylo v kapse, ale nepřítomnost zraněného Čudy z prvního zápasu a k tomu vyloučení bojovníka Provazníka, se trochu podepsala na koncentraci ke konci utkání s loňským vítězem, který dokázal svým nejlepším hráčem Tondou Čapkem necelé dvě minuty před koncem zápasu vyrovnat. I přesto je nutno pochválit všechny naše hráče za výborný a soustředěný výkon, který přinesl nejen body, ale jako jediný tým v soutěži zatím neokusil porážku. Škoda je jen plichet s relativně slabšími soupeři, ale to je prostě sálovka a v ní může dojít k různým překvapením.

Výsledky vilémovských borců na 3. turnaji v Libouchci:

SC Stap Vilémov – J.K.Trans Varnsdorf 3:1 (1:0) – byl to zápas velice dobré úrovně a střetli se v něm asi dvě současně nejlepší mužstva celé extraligy. Varnsdorfští měli ve svém kolektivu i našeho fotbalového špílmachra Tomáše Jägra nebo jeho bratra Jirku a hráli velice dobře. Naši borci však dokázali využít své šance o něco lépe než soupeř a to rozhodlo o jejich překvapivé výhře nad dosud neporaženým celkem, který byl do té doby v turnaji bez ztráty jediné kytičky.
Branky: Vichterey R. 2x, Vichterey M. 1x

SC Stap Vilémov – FC Veteráns Želenice 2:2 (1:1) – soupeř se již dostavil i se svými fotbalisty a především hráči Modré - Čapek a Cimpl dělali našim borcům problémy. V zápase nám chyběla opora Čuda, který po šlapáku z prvního zápasu kulhal a nemohl tudíž nastoupit a navíc byl ve druhé půli vyloučen Provazník, takže tíha závěru utkání byla jen na méně zkušených hráčích.
Branky: Vichterey M. a Šipula 1x.