Zprávy

Hezouni Děčín "A" se konečně probudili a získali první letošní body!

24.11.2013, 17:57 | vložil: Václav Valštýn

Již třetím kolem pokračovala v sobotu 23.11.2013 1. Autocentrum Jílové liga. Tentokrát měli sálovkáři své dostaveníčko v libouchecké sportovní hale.
Nejlépe si vedli a devět bodů si z Libouchce odvezli hráči Autocentra Jílové „B“, kteří jako jediní v tomto kole ve třech utkání vybojovali maximální počet bodů.
Velikým tahákem byly souboje vedoucí Metalligy Proreka CZ o.s. Teplice s druhým „Béčkem“ JK Trans Varnsdorf a třetí „rezervou“ Turba Děčín. S prvním jmenovaným si Tepličtí poradili a zápas s Turbem skončil zaslouženou remízou. K tomuto Metalliga přidala ještě jedno vítězství a po zisku sedmy bodů stále drží první příčku.
Stejně jako Teplickým se dařilo i Turbu Děčín „B“. To se sice lídru tabulky nepřiblížilo, ale přeskočilo JK Trans a s dvoubodovou ztrátou na čelo tabulky se usadilo na stříbrné pozici.
Konečně se výkonnostně probudil obhájce titulu Desperádo Františkov. To dvakrát své soupeře porazilo a jednou na svého protivníka nestačilo, ale zisk šesti bodů znamená posun z nelichotivé deváté pozice do středu tabulky.
Šest bodů získal i Sokol Bělá a udržuje si čtvrté místo, ale bodově se dotáhl na zatím bronzový Varnsdorf. Stejný bodový zisk zaznamenali i Hezouni Děčín „A“, pro něž to byly vůbec první body v této sezóně a znamenají posun ze dna tabulky na desáté místo.
Hráči Tullamore Dew Děčín vybojovali čtyři body, což je pro tento tým taktéž výrazné vylepšení bodového konta, jen to nestačilo na nic jiného než k udržení jedenácté příčky.
JK Trans Varnsdorf „B“ neudržel letošní neporazitelnost a ve třetím kole padl hned dvakrát. Tři získané body nestačili na udržení druhého místa a tak „Jékáčka“ klesla na třetí. I SK Dumbu Děčín se oproti minulým kolům moc nedařilo, taktéž získalo tři body a rovněž v tabulce kleslo o jednu příčku a je šesté.
Posledním bodujícím v tomto turnaji se stala Žst. Zarážka Děčín „A“, jež za jednu remízu bere jediný bodík. Vzhledem k tomu, že její největší tabulkoví konkurenti bodovali mnohem více, spadla Zarážka na samé dno tabulky.
Vůbec se tentokrát nedařilo dvěma mužstvům Děčín – Nota a Transco Bohemia Děčín. Tyto týmy odjely z libouchecké haly po třech prohrách z prázdnou a i tato družstva klesla v tabulce o jednu příčku.
Mužem kola byl zvolen Miroslav Hloušek z Autocentra Jílové „B“ a jeho týmový kolega Lubomír Michalec se stal s pěti přesnými trefami nejlepším střelcem tohoto kola.
Všechna utkání zkušeně řídili rozhodčí P. Sejkora, J. Oborník, Z. Mráz a M. Šafra. První polovinu sezóny zakončíme v sobotu 14.12.2013 opět ve Sportovní hale v Libouchci s obvyklým výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník