Zprávy

SK Jílové vystřídalo na čele veteránské tabulky JK Trans Varnsdorf

16.11.2013, 18:46 | vložil: Václav Valštýn

Kovošrot group Veteráns liga Ústeckého kraje měla v sobotu 16.11.2013 na programu druhé dějství, jež hostila Sportovní hala ve Varnsdorfu. Zajímavostí tohoto kola je skutečnost, že žádný z týmů v tomto kole nebodoval naplno, ale ani neodjel s prázdnou.
Nejvíce bodů ve Varnsdorfu posbírali veteráni SK Jílové, kteří dva duely ovládli a ve třetím se o body podělili se svým soupeřem. Zvláště pak výhra nad domácími JK Trans Varnsdorf znamená pro Jílovské vedení v tabulce o tři body právě před „Jékáčky“.
Druhým neporaženým v tomto kole je Tenis Proboštov, který si body rozdělil se svými soupeři hned dvakrát a třetí utkání dovedl do vítězného konce. Tenisu se podařilo jako prvnímu v této sezóně sebrat Jílovému body, když jedna ze zmíněných remíz byla právě s Jílováky. Tenis poskočil z posledního místa na páté.
JK Trans Varnsdorf využil domácího prostředí tak napůl, jelikož po již zmíněné prohře s Jílovým, ještě „plichtil“ s Bělou a poradil si s Rafany. I tak drží stříbrnou pozici a společně s Jílováky pomalu odskakují zbytku startovního pole.
Bronz, ale již se ztrátou šesti bodů, drží SK Rafani Děčín, kterým k tomu stačilo ve Varnsdorfu jen jednou zvítězit. Další dvě utkání Rafanům moc nevyšla a prohráli je. Tabulka od třetího po šesté místo je nesmírně vyrovnaná, neboť mužstva jsou naskládaná v pouhých čtyřech bodech.
Se stejnou bilancí jako Rafani odjela z Varnsdorfu i Rozbuška Boletice, která ze čtvrté pozice dýchá na záda právě Rafanům.
Sokol Bělá ve druhém kole pouze jednou prohrál, přesto za dvě remízy získal pouhé dva body, které Sokolu nestačí na jiné než šesté místo. Loni stříbrnému týmu se úvod sezóny vůbec nezdařil, ale věříme, že se Bělá vzchopí a naváže na své výkony z minulého ročníku.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Luděk Kulhánek z SK Jílové a nejlepší střelce tohoto kola máme hned tři: proboštovského Zavadila, boletického Jedličku a jílovského Vlčka, kteří shodně skórovali třikrát.
Všechna utkání řídili rozhodčí V. Sejk, Z. Mráz a D. Uher. Třetí kolo se odehraje v sobotu 7.12.2013 v libouchecké sportovní hale s výkopem v 9.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník