Zprávy

Hráči Varnsdorfu stále ve vedení DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje

9.11.2013, 20:55 | vložil: Václav Valštýn

Nový povrch libouchecké sportovní haly si vyzkoušeli i sálovkáři DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje v sobotu 9.11.2013.
Opět byla k vidění skvělá sálovka, ale kaňkou tohoto kola byla neúčast a následná kontumace všech tří utkání hráčů FC Nica Rumburk ve prospěch jejich soupeřů.
Plný bodový zisk v druhém kole krajské extraligy zaznamenala dvě mužstva. JK Trans Varnsdorf „A“ ke kontumační výhře s Rumburkem přidal výhru nad Bumikem a udržuje si vedoucí pozici o skóre, ale s utkáním k dobru, před sálovkáři Turba Děčín „A“. Ti rovněž získali kontumační vítězství nad Nicou, ale dále pak změřili síly se dvěma rivaly přímo na hrací ploše a z obou duelů vyšli vítězně.
Jen dvě družstva si drží neporanitelnost. Kromě Varnsdorfských je to tým SC Stap Vilémov, který se ale pomalu stává specialistou na nerozhodná utkání. V tomto kole „plichtil“ hned dvakrát a jednou zaznamenal výhru. Vybojovaných pět bodů stačí Stapu ke třetí příčce.
Dva týmy okusily v Libouchci takříkajíc od každého něco – výhru, prohru i remízu. Po čtyřech bodech tedy získala družstva Autocentrum Jílové „A“ a DeCe Computers Děčín, která se v tabulce se shodným bodovým ziskem zařadila na čtvrtý a pátý stupínek.
Další dvojicí se stejným údělem v tomto kole je Bumiko Děčín a FC Veteráns Želenice. Tyto týmy jeden svůj duel vyhrály, ale ve druhém se musely před svým soupeřem sklonit. Taktéž se za sebou zařadily na šesté a sedmé místo, když Bumiko má na Veterány tříbodový náskok.
Kromě Rumburských, kteří k zápasům v tomto kole nenastoupili, nebodovalo ještě jedno mužstvo – SKP Cizina Děčín. Nicméně musíme podotknout, že svou kůži nedali hráči Ciziny lacino a jejich soupeři museli tvrdě bojovat o tři body. Mužstvo SKP spadlo na osmou pozici a FC Nica Rumburk tabulku uzavírá.
Mužem kola byl zvolen brankář SKP Cizina Děčín Pavel Václavek a střelcem kola se stal Jakub Čuda z SC Stap Vilémov za sedm přesných zásahů.
Všechna utkání spolehlivě řídili Z. Mráz a J. Prinz. Třetí kolo se odehraje opět v Libouchci dne 30.11.2013 se začátkem v 8.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník