Zprávy

Po 2. kole 1. Autocentrum Jílové ligy vede teplická Metalliga

3.11.2013, 07:27 | vložil: Václav Valštýn

První listopadová sobota připravila sálovkářům druhé kolo 1. Autocentrum Jílové ligy na nově zrekonstruované hrací ploše v Libouchci. A nutno podotknout dle ohlasů zúčastněných, že nový povrch libouchecké haly sálovkářům svědčí a moc si jej pochvalují.
Plný bodový zisk v tomto kole vybojovala hned čtveřice mužstev. Vedoucí tandem Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice a JK Trans Varnsdorf „B“ si opět ve všech třech zápasech s chutí zastřílel, bez ztráty kytičky se drží v čele tabulky a obě mužstva ukazují, že do této sezóny vlétla s velkou střeleckou potencí.
Sokol Bělá si rovněž odvezl z Libouchce tři vítězství a v pohodě si drží čtvrtou pozici. A čtvrtým do party, který naplno bodoval, je SK Dumbo Děčín, jež po nepodařeném prvním kole v tomto zabral a s devíti získanými body se vyšvihl z předposledního místa na páté.
Turbu Děčín „B“ se v úvodu toho ročníku taktéž daří, zatím drží společně s Varnsdorfskými a Teplickými neporanitelnost, jen tentokrát ke dvěma výhrám přidalo remízu ve výborném zápase s Notou. Turbo doplňuje prozatímní stupně vítězů na bronzovém stupínku.
Děčín – Nota k již zmiňované „plichtě“ s Turbem přidal jedno vítězství, ale i jednu porážku. Se čtyřmi získanými body poskočila z deváté na osmou příčku.
Další dvojice, kterou tvoří Autocentrum Jílové „B“ a Transco Bohemia Děčín, vyválčila v Libouchci tři body za jeden vyhraný zápas a dva prohrané a obě mužstva společně okupují střed tabulky.
Čtyři týmy v Libouchci nebodovaly a byly to Žst. Zarážka Děčín „A“, Desperádo Františkov, Tullamore Dew Děčín a Hezouni Děčín „A“. Těmto mužstvům se zatím v nové sezóně moc nedaří a tak se seřadila na chvostu tabulky. Věřme, že se v průběhu tohoto ročníku jejich výkony zvednou a všem příznivcům sálovky ukáží, že na dno tabulky rozhodně nepatří.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Jakub Veselý z Turba Děčín „B“ a střelcem kola se stal se sedmi trefami Vlastimil Zavadil z týmu Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice.
Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí M. Čech ml., Z. Mráz, M. Šafra a J. Habada. Třetí kolo se odehraje v libouchecké sportovní hale v sobotu 23.11.2013 s obvyklým výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník