Zprávy

Sálovkáři Kovošrot group Veteráns ligy jako první otestovali nový povrch v Libouchci

26.10.2013, 18:32 | vložil: Václav Valštýn

Prvními sálovkáři, kteří otestovali nový povrch v libouchecké sportovní hale, byli účastníci Kovošrot group Veteráns ligy v sobotu 26.10.2013. Soutěž „starých pánů“ se rozšířila o mužstvo z Teplicka - Tenis Proboštov a v této sezóně je tedy šestičlenná.
V úvodním kole se nejvíce dařilo hráčům JK Trans Varnsdorf, kteří šli ve stopách svých kolegů v dalších sálovkářských soutěžích v Ústeckém kraji. Ani v jednom ze svých tří odehraných utkání nezaváhali a jsou v čele veteránské ligy. Je velkou zajímavostí, že po prvních kolech DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje, 1. Autocentrum Jílové ligy a Kovošrot group Veteráns ligy vévodí těmto soutěžím sálovkáři jednoho mužstva JK Trans Varnsdorf.
Stejně jako v 1. děčínské lize tak i v lize veteránů vedou Varnsdorfští pouze o skóre, jelikož stejně úspěšní byli v úvodním kole i hráči SK Jílové, kteří rovněž své tři protivníky porazili a usadili se na druhé pozici.
Bronzovou pozici obsadil tým SK Rafani Děčín, jemuž k tomuto umístění postačilo jednou zvítězit, jednou prohrát a jednou se o body podělit se svým protivníkem.
Rozbuška Boletice taktéž jednoho svého soupeře porazila, ale dvakrát odešla poražena. Vybojované tři body prozatím stačí Boletickým k umístění na čtvrtém místě.
Jediný bod za remízu si z Libouchce odváží veteráni Sokola Bělá. Další dva zápasy prohrál a tak stříbrný tým uplynulé sezóny nemůže být se vstupem do nového ročníku vůbec spokojen.
Nováček soutěže Tenis Proboštov všechna svá utkání prohrál a uzavírá veteránský peloton. Věříme, že se Proboštovští v soutěži brzy rozkoukají a ostatním týmům ukáží svoji kvalitu.
Mužem kola byl zvolen Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf, který se šesti přesnými zásahy ovládl i střeleckou soutěž.
Všechna utkání řídili rozhodčí V. Sejk, D. Uher a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje dne 16.11.2013 ve Sportovní hale Varnsdorf s výkopem v 9.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník