Zprávy

Vilémovští hodnotí svoje první vystoupení v Krajské extralize

20.10.2013, 19:01 | vložil: Václav Valštýn

Sálovkáři SC Stap Vilémov vstoupili do nové sezóny velmi dobře a zde si můžete přečíst hodnocení svého vystoupení právě očima Vilémovských.

Naši sálovkáři získali na 1. turnaji Krajské extraligy sedm bodů a jsou zatím překvapivě na 2. místě v tabulce !!!

Na první letošní turnaj Krajské extraligy ve Varnsdorfu odjížděli naši sálovkáři v plné síle, když byl Áčkem uvolněn jak Jakub Čuda, tak i Radek Vichterey. Oproti minulosti chyběl již nestor - Láďa Hejl, který zanechal z neznámých důvodů aktivní činnosti. Cílem bylo maximálně bodovat a dostat se hned v úvodu do špice tabulky. To se takřka podařilo a jen smůla při zahazování čistých šancí s NICA Rumburk nás připravila o plný bodový zisk. Překvapením turnaje je zatím poslední příčka loňského vítěze, který je zatím bez bodů.

Výsledky vilémovských borců na 1. turnaji ve Varnsdorfu:

SC Stap Vilémov – Nica Rumburk 1:1 (0:1) – v tradičně vypjatém derby se našim nedařilo proměňovat i ty nejvyloženější šance a tak přišli zbytečně o dva body.
Branka: Vichterey R. ŽK: Čuda a Vichterey R.

SC Stap Vilémov – Bumiko Děčín 5:4 (3:2) – kvalitní zápas z obou stran měl být lehčí záležitostí pro náš tým, ale soupeř hrál nečekaně dobře.
Branky: Vichterey R. 3x, Provazník a Vichterey M. 1x. ŽK: Čuda

SC Stap Vilémov – Turbo Děčín 4:2 (2:1) – velmi dobrý zápas proti jednomu z favoritů soutěže, který však hrál jen ve čtyřech lidech v poli a tudíž bez možnosti střídání. I přesto důležité body pro náš celek.
Branky: Čuda a Šipula po 2


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník