Zprávy

1. Autocentrum Jílové liga má za sebou úvodní kolo

13.10.2013, 00:38 | vložil: Václav Valštýn

Novou, již 39. sálovkářskou sezónu v Ústeckém kraji otevřela v sobotu 12.10.2013 1. Autocentrum Jílové liga. Jelikož v Libouchci ještě nebyla dokončena rekonstrukce hrací plochy, bylo první kolo přesunuto do varnsdorfské sportovní haly.
Hned v úvodním kole byly k vidění skvělé sportovní výkony některých mužstev okořeněné vynikajícím představením jednotlivců. Nejlépe se vydařil vstup do sezóny trojici týmů – JK Trans Varnsdorf „B“, které využilo domácího prostředí, Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, jež byla nejpříjemnějším překvapením úvodního kola, a Turbo Děčín „B“. Všechna tři tato mužstva deklasovala své soupeře rozdílem třídy a pohodlně se usadila na čele tabulky.
Spolehlivé výkony, na které jsme u těchto družstev zvyklí, předvedli i tentokrát hráči Sokola Bělá a Autocentra Jílové „B“. Ze svých zápasů vybojovali dvě výhry, jednou odešli poraženi a na své konto tak připisují šest bodů.
Horní polovinu tabulky uzavírá Transco Bohemia Děčín, které si na začátku tohoto ročníku vyzkoušelo, jak chutná vítězství i porážka a navíc se v jednom utkání se svým soupeřem rozešlo smírně.
Další trojice mužstev brala tři body za jeden vyhraný duel, v dalších dvou však utrpěli porážky. Zvláště u obhájce titulu Desperádo Františkov, jež v loňské sezóně pouze jedinkrát prohrálo, se čekal větší bodový úlovek. Dalšími dvěma týmy se stejnou bilancí v tomto kole jako Františkovští jsou Děčín Nota a Žst. Zarážka Děčín „A“.
Posledním bodujícím družstvem úvodního kola je jednobodové Tullamore Dew Děčín, které dvakrát prohrálo a ve třetím duelu se o body podělilo s Transco Bohemia Děčín.
Start do sezóny nevyšel dvěma týmům – SK Dumbo Děčín a Hezouni Děčín „A“, jež se z Varnsdorfu vracely s prázdnou.
Mužem kola byl zvolen Jan Švach z Metalligy Proreka CZ o.s. Teplice a střelecké kopačky si v tomto kole nazul jeho spoluhráč Lukáš Maršálek, který mířil do černého hned sedmkrát.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí Z. Mráz, M. Čech ml., D. Uher a J. Prinz.
Následující kolo se odehraje v sobotu 2.11.2013 v LIBOUCHCI, výkop je tradičně v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník