Zprávy

Světové hry v Cali: ČR - Argentina 1:5 a další Tomášovy dojmy

28.7.2013, 07:06 | vložil: Václav Valštýn

Ještě před vstupem do turnaje odehrála česká reprezentace přípravný zápas s Austrálií, který byl historicky prvním střetnutím obou celků. Naše "repre" v něm zvítězila 4:2 a už vyhlížela úvodní utkání s velmi silnou Argentinou. Tady jsou postřehy Tomáše Fichtnera:

Vstup do turnaje s Argentinou se nám moc nepovedl. Jihoameričané nás přehrávali hlavně individuálně, kde jsme se vůbec nezajišťovali a z toho plynuly hloupé branky do naší sítě. I my jsme měli dost šancí, ale bohužel jsme je řešili buď špatně nebo moc zbrkle. Večer jsme si vše vyříkali s tím, že do zápasu s Kanadou půjdem s čistou hlavou.

Jinak co se týče atmosféry, tak ta je tady neskutečná! Jen škoda, že se hraje v tak malé hale(cca pro 2000 fanoušků), ale na včerejším zápase domácí Kolumbie bylo snad 4000 lidí... :-) co se týče ostatních sportů nic jsme zatím neviděli, Cali je od Bugy, kde se sálovka odehrává, asi 50 km. Vše zatím vidíme v tv v přímém přenosu, ale po turnaji se chystáme do Cali, kde budem ještě 3 dny, tak určitě na nějaké sporty zavítáme.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník