Zprávy

Valná hromada ČFSF konaná ve Vamberku

25.5.2013, 20:16 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Poslední květnovou sobotu, tedy 25.5.2013, odjeli čtyři zvolení delegáti z Valné hromady České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje – Jiří Jedlička, Pavel Kluvanec, Míla Čech a Václav Valštýn, na Valnou hromadu České federace sálového fotbalu, která se konala v dalekém, ale malebném Vamberku.
Pořádáním republikové valné hromady se výborně zhostil tým Bomby k tyči Vamberk, který zajistil místo konání v hotelu Krajka. A nutno říci, že prostory hotelu i obsluha přesně odpovídaly významu konané akce.
Z pozvaných 36 delegátů valné hromady s hlasem rozhodujícím do Vamberku přicestovalo delegátů 25 a valná hromada tudíž byla usnášení schopnou. Po úvodních formálních záležitostech, jako byly různé volby komisí potřebných pro zdárný průběh valné hromady, se slova ujal stávající předseda České federace sálového fotbalu (ČSFS) pan Ing. Milan Semmler, který v úvodu své zprávy o činnosti a hospodaření ČSFS poděkoval našemu Romanovi Barillovi za bezproblémové převedení republikového webu novému správci a odvedenou iniciativní práci na webu. Dále ve své řeči mimo jiné poděkoval funkcionářům a hráčům JK Trans Varnsdorf za jejich vystupování v celostátní lize a skvělou organizaci pořadatelských turnajů. Rovněž litoval, že varnsdorfské účinkování v nejvyšší soutěži po roce skončilo. Pan Semmler dále uvedl, že ČSFS má přes 160 celků a přes 2400 členů. Přibývá hlavně ženských a veteránských družstev a mužských týmů spíše ubývá. V této sezóně se začala objevovat nová odnož sálovky zvaná mikrofutsal (hra tří proti třem).
Významnou událostí pro sálovku jistě bude účast naší mužské reprezentace na Světových hrách neolympijských sportů konaných v srpnu 2013 v kolumbijském Cali. Zde bude sálovka zařazena jako ukázkový sport s tím, že se pokusí o zařazení do stálého programu těchto her. Česká reprezentace je jedním ze tří evropských celků, které si účast v Cali zajistily na loňském Mistrovství Evropy v Bělorusku.
V dalších bodech valné hromady se volili předseda a místopředseda ČSFS. Podle očekávání své pozice ohájili předseda Ing. Milan Semmler a Vladimír Vitásek, jelikož byli na své posty jedinými kandidáty. Členem revizní a odvolací komise ČFSF byl zvolen delegát z našeho kraje pan Václav Valštýn, který pomyslnou štafetu převzal po již nekandidujícím Jaroslavu Bulínovi. Další dva členové této komise, pánové Havlásek a Suchánek, své pozice obhájili.
Podrobný zápis z valné hromady ČFSF taktéž uveřejníme na našich stránkách hned, jak jej obdržíme od zapisovatele valné hromady.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník