Zprávy

Návrh k zamyšlení

5.5.2013, 20:38 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Předseda Krajského štábu České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje pan Jiří Jedlička přišel se zajímavou myšlenkou, která není jistě špatná a určitě stojí za zamyšlení. Po vzoru Mattoni NBL bychom si spořili do fondu, určenému pro zvláštní příležitosi. A koruny by do něj plynuly tak, že za každý vstřelený gól by střelec či jeho tým přispěl pětikorunou. Ale více Vám to přiblíží Jiří Jedlička:

Vážení přátelé,

Dovolte mi, abych Vám předložil návrh, který mě napadl. Sami víte, že peněz není nikdy dost a občas se objeví určitý problém, kdy je potřeba něco finančně podpořit či na něco přispět /viz případ Míry Hrmy/. Proto mě napadlo založit při Krajském štábu České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje finanční fond /KAŽDÝ GÓL POMÁHÁ/, který by přispíval k určitým akcím, samozřejmě se schválením Krajského štábu.

Napadlo mě, že by každý hráč jak Krajské extraligy, 1. ligy či Veteránů, který vstřelí v utkání gól, by přispěl do fondu pětikorunou, např. hráč vstřelí 1 gól – 5 Kč, 5 gólů – 25 Kč. Po případě, kdyby se našel nějaký další sponzor, který by určitou částkou přispěl, tak by to bylo ještě lepší. Já bych to vše evidoval a po každém kole bych sdělil mužstvům, kdo a kolik má zaplatit. Fond by byl samozřejmě veřejný a kdo by měl zájem, mohl by do něj kdykoliv nahlédnout a zkontrolovat jeho vedení.

Prosím Vás, nechte si vše projít hlavou a sdělte mi váš názor na tento návrh, děkuji Vám.

Jirka Jedlička


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník