Zprávy

Veteráni zakončili svou sezónu pátým kolem

9.2.2013, 19:45 | vložil: Václav Valštýn

Letošní ročník Kovošrot group Veteráns ligy je již minulostí. Poslední pátý turnaj se odehrál tuto sobotu 9.2.2013 ve Sportovní hale v Libouchci.
Již jistý vítěz veteránské soutěže, v pohodě hrající SK Jílové, předvedl opět nejlepší formu a ani v tomto turnaji nenašel přemožitele. Jedinou ztrátou bodů byla remíza se Sokolem Bělá, ve zbylých utkáních s přehledem zvítězil a celou soutěž vyhrál s úctyhodným šestnáctibodovým náskokem.
Sokol Bělá si zkušeně pohlídal stříbrnou příčku, když mimo již zmíněné remízy, dva své soupeře porazil a jednou ochutnal hořkost porážky. Osmibodový náskok před svými pronásledovateli je rovněž více než jasný.
Největší otazník visel nad bronzovým stupínkem, vždyť hned tři mužstva měla po předposledním kole stejný bodový zisk a stejnou výchozí pozici v boji o medailové umístění. Nejlépe se připravili a třetí místo vybojovali veteráni JK Trans Varnsdorf se stejnou bilancí v tomto turnaji jako Sokol Bělá.
Bramborovou medaili si pověsí na krk hráči Rozbušky Boletice, kteří v přímém souboji porazili nejtěsnějším možným rozdílem RAFany Děčín. Z ostatních tří zápasů odešli Boletičtí poraženi.
Pomyslný „černý Petr“ zůstal v rukách RAFanů Děčín, kterým se poslední kolo podařilo ze všech účastníků nejméně. Jeden získaný bod za plichtu s Varnsdorfem nemohl RAFanům pomoci k lepšímu umístění.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Petr Havlíček ze Sokola Bělá a střelecké kopačky si nasadili hned dva kanonýři – Stanislav Vlček z SK Jílové a Marcel Mikolášek z JK Trans Varnsdorf. Oba se trefili do černého šestkrát.
Jak již bylo avizováno po minulém kole, vítězem Kovošrot group Veteráns ligy se stali hráči SK Jílové, kteří budou náš kraj reprezentovat v celostátním finále o veteránského mistra republiky.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník