Zprávy

Desperádo Františkov s rezervou Autocentra Jílové nasadili k trháku

3.2.2013, 17:32 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

První únorová sobota představila v libouchecké sportovní hale již 6. kolo 1. Autocentrum Jílové ligy. Stejně jako v krajské extralize, tak i v 1. děčínské lize neodjel nikdo s prázdnou, ale nikdo neurval plný bodový zisk.
Vedoucí dvojice Desperádo Františkov a rezerva Autocentra Jílové předvedla nejpřesvědčivější výkony, ke dvěma výhrám přidala jednu plichtu a výrazně zvýšila svůj náskok před ostatními týmy.
Rovněž dvakrát vyhráli hráči Transca Bohemia Děčín a SK Dumba Děčín, kteří ještě ochutnali hořkost porážky. Transcu šest získaných bodů stačilo k posunu z deváté na osmou příčku, Dumbo poskočilo z posledního na deváté místo.
Vítězství, remízu i porážku v tomto kole zažilo mužstvo Tullamore Dew Děčín, jemuž čtyři vybojované body stačili k udržení sedmé pozice. Stejně se dařilo i výběru Sokola Bělá, který se posunul z pátého na bramborový stupínek.
Hezouni Děčín „A“ ze svých dvou utkání jedno vyhráli a z druhého odešli poraženi, ale jelikož mají odehráno o jedno utkání méně než jejich nejbližší soupeři v tabulce, klesli na samý konec pelotonu.
Hned čtveřice týmů uhrála v Libouchci pouhý bod. Žst. Zarážka Děčín „A“ a Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice získaly bod ze tří utkání, rezervě Turba Děčín a Notě Děčín se to podařilo jen ze dvou zápasů.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Miroslav Horyna z Transca Bohemia Děčín a už poněkolikáté měl nejpřesnější mušku Ondřej Klepsa z Autocentra Jílové „B“, v tomto kole za sedm přesných tref.
Všechna utkání skvěle řídili M. Šafra, M. Čech ml., Z. Mráz a J. Prinz.
POZOR, POZOR, sedmé kolo se odehraje v NEDĚLI 24.2.2013 v LIBOUCHCI, výkop jako vždy od 8.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník