Zprávy

Po šestém kole DeCe COMPUTERS Extraligy Ústeckého kraje je v tabulce vše při starém

27.1.2013, 17:36 | vložil: Václav Valštýn

Již šesté kolo DeCe COMPUTERS Extraligy Ústeckého kraje hostila libouchecká sportovní hala v sobotu 26.1.2013. Jako již tradičně byla k vidění skvělá sálovka plná výborných individuálních výkonů, týmových souher i vynikajících brankářských zákroků. Zajímavostí tohoto kola je fakt, že ani jedno mužstvo neodjelo z Libouchce s prázdnou a pořadí v tabulce se oproti minulému kolu vůbec nezměnilo.
Na čele se vykrystalizovala vedoucí dvojice FC Veteráns Želenice a Autocentrum Jílové „A“, kteří shodně v tomto kole dvakrát zvítězili, a jejich vzájemný duel skončil zaslouženou remízou.
Podařený turnaj odehráli hráči SC Stap Vilémov, kteří rovněž dvakrát odešli z utkání jako vítězové, ale jednou se museli před svým sokem sklonit. Šest bodů stačilo Vilémovským nejen k udržení šesté pozice, ale i k vymazání náskoku družstev na čtvrté a páté pozici.
I Tenisu Proboštov se dařilo. Nastoupil pouze ke dvěma utkáním, ale tentokrát neprohrál. Získal čtyři body za výhru a remízu, kterými se sice neodpoutal ze dna extraligové tabulky, ale taktéž snížil náskok na soupeře před ním.
Stejný bodový zisk jako Proboštovští, získali sálovkáři DeCe COMPUTERS Děčín, jež zaznamenali i jednu porážku a rovněž se dotáhli na sousedy z vyšších pater tabulky.
Tři body získali hráči Turba Děčín „A“ a Bumika Děčín, kteří v tomto kole jednou vyhráli a dvakrát odešli ze hřiště poraženi. Turbo je čtvrté, Bumiku náleží desátá příčka.
I FC Nica Rumburk jednou zvítězila a v druhém odehraném utkání ochutnala hořkost porážky. Nicméně drží bronzovou pozici a jejich posun výše nemusí být nereálný.
Rezerva JK Trans Varnsdorf sice jen jednou prohrála, ale dvě remízy Varnsdorfským bodový účet na pátém místě moc nerozšířily.
Nejméně se tentokrát dařilo hráčům SKP Ciziny Děčín a FC Arsenal Děčín, kteří v Libouchci urvali pouhý bodík. Arsenal udržuje sedmou příčku, Cizina je osmá.
Hráčem kola byl tentokrát zvolen Antonín Čapek z FC Veteráns Želenice a nejlepší střeleckou formu ukázal Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf „B“ se šesti přesnými zásahy.
Všechna utkání zkušeně odřídili J. Mareš, J. Oborník, V. Sejk a Z. Mráz. Předposlední sedné kolo se odehraje dne 16.2.2013 ve varnsdorfské sportovní hale s obvyklým výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník