Zprávy

Varnsdorfští před domácím publikem na body nedosáhli

15.1.2013, 17:24 | vložil: Václav Valštýn

Náš reportér Máca Mikolášek okomentoval obě utkání JK Trans Varnsdorf na domácí půdě s pražskými celky, která se odehrála uplynulou sobotu.

Domácí turnaj body nepřinesl

JK Trans Varnsdorf - FK Adria Nový Bor 2:3 (1:1)
JK Trans Varnsdorf - Chemcomex Praha „A" 2:5 (1:3)

Bohužel ani před slušně zaplněnou halou se nám nedařilo. V prvním utkání začal lépe soupeř, který šel v 7. minutě do vedení. Za Jékáčka vyrovnal ve 20. minutě Jirka Beránek. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe my, když gól dával ve 22. minutě na 2:1 opět Jirka Beránek. Už to vypadalo na vítězný zápas, ale Nový Bor ve 35. minutě šťastně vyrovnal. Potom se obě mužstva snažila dát vítězný gól, což se bohužel povedlo 40 vteřin před koncem Adrii. Takže ta si připsala další důležité body.
Ve druhém utkání proti sobě nastoupily poslední a první tým tabulky. Chemcomex šel od začátku za vítězstvím. Během deseti minut vedl 3:0 a šel si za svým cílem. I když se podařilo Mirkem Dostálem snížit na 3:1, tak soupeř hrál skvěle. Ve druhém poločase přidal další dva góly a bylo po zápase. Ve 40. minutě upravil skóre na konečných 2:5 opět Mirek Dostál. Zaplněná hala tleskala oběma soupeřům.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník