Zprávy

Desperádo Františkov opět nezaváhalo a drží čelo 1. Autocentrum Jílové ligy

12.1.2013, 22:34 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Týden po extraligových sálovkářích se sešli v Libouchci i ti z 1. Autocentrum Jílové ligy. K vidění byly opět kvalitní zápasy, které snesou i to nejpřísnější měřítko.
Suverénem soutěže se stává Desperádo Františkov, jež ve svých třech odehraných utkáních opět nezaváhalo, své soupeře smetlo rozdílem třídy a pohodlně si tak udržuje vedoucí pozici.
Výborný turnaj odehrála rezerva Autocentra Jílové i Nota Děčín. Obě tato mužstva dvakrát zvítězila a ve svém vzájemném duelu se rozešla smírně. Jílovští jsou druzí a Nota poskočila ze šestého na čtvrtou příčku.
I Turbo Děčín "B" neodehrálo špatný turnaj, když dva soupeře porazilo a jednou se muselo před svým protivníkem sklonit. Šestibodový úlovek Turbu stačí k udržení bronzového stupínku.
Tři body si z Libouchce odváží hned čtveřice týmů. Nováček Transco Bohemia Děčín i Sokol Bělá odehráli pouze dvě utkání, v nichž jednou zvítězili a jednou odešli poraženi, kdežto Tullamore Dew Děčín s Metalligou Proreka CZ o.s. Teplice k jedné výhře přidali porážky dvě. Družstva Bělé a Teplic klesla na pátou a šestou pozici, Tullamore a Transco si svou sedmou a devátou příčku udrželi.
Hezouni Děčín „A“ a SK Dumbo Děčín z tohoto turnaje vydolovali jediný bod ze vzájemného souboje a uzavírají společně tabulku.
Jediným týmem, který v prvním turnaji tohoto roku nebodoval, se stala Žst. Zarážka Děčín „A“. Přesto si stále udržuje osmé místo.
Mužem kola byl zvolen Jan Schulz ze Sokola Bělá a nejlepší mušku předvedl Petr Raba z Desperáda Františkov, který zatížil konta soupeřových brankářů hned sedmkrát.
Všechna utkání spolehlivě řídili D. Uher, M. Šafra a M. Čech ml. Šesté kolo se odehraje rovněž v Libouchci a to 2.2.2013 s obvyklým výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník