Zprávy

JK Trans Varnsdorf má taktéž za sebou první celostátkové vystoupení v novém roce

9.1.2013, 19:10 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Jelikož se náš osvědčený reportér Alba nezúčastnil zájezdu svého týmu do Jílemnice, požádal jsem jeho odvěkého parťáka Marcela Mikoláška, aby pro naše stránky popsal vystoupení "Jékáček" v Jílemnici. Máca byl tak hodný a ochotný, udělal si čas a proto si nyní můžete přečíst jeho reportáž:

Novoroční turnaj v Jilemnici

J. K. TRANS Varnsdorf - BOMBY K TYČI Vamberk 1:3
J. K. TRANS Varnsdorf - NOVABRIK Polička 1:2

Hned první sobotu v novém roce jsme vyráželi na další veledůležitý turnaj a to do Jilemnice. Prvním soupeřem nám byl Vamberk. Na tento důležitý zápas jsme se poctivě připravovali, ale byl to soupeř, který do zápasu vstoupil lépe a hned po 20 vteřinách šel do vedení. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou a také přicházely šance. Po jedné z nich Honza Rada v 11. minutě vyrovnal. Bohužel pak přišla hrubá chyba a soupeř šel opět v 18. minutě do vedení. Takto jsme to uhráli do poločasu. Ve druhém dějství nás podržel brankář Petrák, který svými skvělými zákroky držel náš tým stále ve hře. Od 30. minuty se obraz hry začal obracet. Soupeře jsme přitlačili k jeho brance a nastalo zahazování šancí. Tu největší měl Jirka Beránek, když pouze trefil jen tyč odkryté brány. V další skvělé šanci soupeřův brankář vychytal opět Jirku a přišel trest. Ve 39. minutě šel do odkryté obrany soupeř v přečíslení a rozhodl zápas ve svůj prospěch. Bylo to pro nás velké zklamání.
Po hodinové pauze nás trenér motivoval na mistra ligy z Poličky. Věděli jsme, že jen skvělou obranou můžeme v tomto zápase něčeho dosáhnout. Soupeř hrál dobře, ale naše obrana slavila úspěch. Bohužel v 17. minutě přišlo jediné zaváhání a soupeř ho hned po individuální akci využil. Poločas jsme tedy prohráli 1:0. Druhý poločas začal jako ten první, soupeř hrál a my skvěle bránili. Pak přišla naše ojedinělá šance ve 28. minutě, kdy Honza Rada vyrovnal. Soupeř nás opět přitlačil, ale stále nemohl dát gól. Až přišla osudná 39. minuta, kdy protivník silou vůle dostal balón do naší brány a bylo rozhodnuto. Na odpověď už nezbyl čas. Bohužel po skvělém výkonu jsme opět prohráli. Nezbývá než se dobře připravit na domácí turnaj, kde nejprve hostíme ADRII Nový Bor a pak ostříleného mistra CHEMCOMEX Praha.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník