Zprávy

Jako první v roce 2013 odehráli své kolo sálovkáři DeCe COMPUTERS Extraligy Ústeckého kraje

6.1.2013, 12:56 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Hned první sobotu nového roku vyběhli sálovkáři DeCe COMPUTERS Extraligy Ústeckého kraje v libouchecké sportovní hale ke svým zápasům a pátým kolem začala odvetná část.
Tou správnou nohou vkročili do roku 2013 hráči Autocentra Jílové „A“, kteří si udrželi předvánoční formu, všechna tři odehraná utkání vyhráli a díky devíti získaným bodům se již posunuli na druhé místo extraligové tabulky.
Skvělé kolo odehrála SKP Cizina Děčín, která dvakrát nad svými soupeři zvítězila a jednou odešla se smírným výsledkem. Svůj bodový účet téměř zdvojnásobila a poskočila z desáté na osmou příčku.
Vedoucí celek FC Veteráns Želenice měl na programu pouze dva zápasy, ve kterých taktéž nezaváhal a udržuje si tak první pozici.
Hned tři týmy, jež jsou sousedy v tabulce, rovněž získaly dvě vítězství, ale jednou prohrály. Šest bodů Turbu Děčín „A“, JK Trans Varnsdorfu „B“ a SC Stap Vilémovu stačilo k posunu o jednu příčku a tak tento vláček okupuje čtvrté až šesté místo.
Posledním mužstvem, které v tomto kole bodovalo, je FC Nica Rumburk, jejíž hráči okusili pocit vítězství, remízu i hořkost porážky. Rumburští jsou stále na medailových pozicích, ale klesli ze stříbrné na bronzovou.
Čtveřici týmů se vstup do nového roku nevydařil a všechna svá odehraná utkání prohrála. FC Arsenal Děčín tak spadl ze čtvrté na sedmou pozici, DeCe COMPUTERS Děčín neudržel osmé místo a po pátém kole je devátý. A tandemu na chvostu extraligové tabulky - Bumiko Děčín a Tenis Proboštov, se začínají ostatní kluby pomalu vzdalovat.
Mužem kola byl zvolen brankář FC Veteráns Želenice Roman Zimola a super mušku předvedl a osmkrát se trefil do černého Milan Vichterey z SC Stap Vilémov.
Utkání s přehledem řídili V. Sejk, J. Oborník, P. Sejkora a J. Prinz. Následující kolo se odehraje opět v Libouchci dne 26.1.2013 s výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník