Zprávy

Vítězem poháru se stalo Autocentrum Jílové

23.12.2012, 15:24 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

I přes vrcholící vánoční přípravy a velký oddech, že se nenaplnila legenda o konci světa, se v sobotu 22.12.2012 uskutečnil ve varnsdorfské sportovní hale již jubilejní 20. ročník finále poháru Krajského štábu České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje za účasti čtyř velmi kvalitních týmů – obhájce titulu Turbo Děčín, Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, Autocentrum Jílové a domácí JK Trans Varnsdorf.
Mužstva přijela v silných sestavách a tak se dala očekávat skvělá sálovka. Fotbaloví labužníci si přišli na své zejména při zápase JK Trans Varnsdorf s Autocentrem Jílové, kde se, jak se později ukázalo, hrálo o celkové vítězství. Utkání plné krásných kombinací, tvrdých střel, šancí před oběma brankami a skvělých zákroků brankářů v závěru strhli na svou stranu Jílovští. A jelikož si poradili i se zbylými dvěma soupeři, stali se po právu vítězi krajského poháru. Tuto trofej získali již po šesté a jsou historicky nejúspěšnějším celkem v této soutěži.
Varnsdorfští po porážce s Jílovým sehráli remízový zápas s Metalligou a jelikož si na začátku turnaje poradili s Turbem, stačilo jim to na celkové druhé místo.
Turbo Děčín jako obhájce krajského poháru uhrálo pouze jedno vítězství nad soupeřem z Teplic a v celkovém zúčtování obsadilo bronzový stupínek.
Nepopulární „bramborová“ příčka připadla hráčům Metalligy Teplice, kteří svým soupeřů skvěle sekundovali, ale tentokrát to na lepší umístění nestačilo.
Nejlepším pohárovým střelcem se stal Petr Benát z Autocentra Jílové za čtrnáct přesných zásahů. Nejlepším brankářem byl zvolen Zdeněk Pekař rovněž z Autocentra Jílové.
K dobré kvalitě turnaje přispěli i rozhodčí J. Prinz, M. Bouma a J. Bulín, kteří odřídili všechna pohárová utkání.
Závěrem musíme dodat, že vítězné Autocentrum Jílové si zajistilo právo startovat na celostátním finále poháru.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník