Zprávy

Jubilejní memoriál M.Kotraby a H.Bálka 26.12.2012 ve Vilémově byl již rozlosován.

14.12.2012, 08:54 | vložil: Roman Barilla zobrazit foto

Za tradičně velkého zájmu mužstev nejen ze Šluknovského výběžku byl sloučený jubilejní memoriál 25.Míly Kotraby a 15.Honzy Bálka v sálové kopané ve Vilémově předčasně rozlosován, neboť kapacita 20 mužstev byla již 15.12. plně obsazena. Letos zde budou chybět někteří tradiční účastníci ze vzdálených i bližších míst, jako např. několikanásobný vítěz tým Bohemia Beton Union, JPS Gastro Mělník nebo Házenberg či Konírna Cvikov. Z loňských semifinalistů chybí pouze Cabrón Jiříkov a tak do čela jednotlivých skupin byl kromě loňských zbylých tří semifinalistů nasazen ještě 5.tým a tím byl JK Trans Varnsdorf, největší favorit turnaje, hrající nejvyšší republikovou soutěž a 7. tým - tradičně nejvzdálenější účastník - mužstvo Pekelníci Dobruška, neboť 6.tým JPS Gastro letos nepřijede. Kvalita turnaje tím však určitě neutrpí, neboť jsou zde čtyři zcela nová mužstva a již dnes víme, že se pod různorodými názvy mnoha týmů skrývá řada vynikajících současných a dokonce i ligových fotbalistů, takže se máme všichni určitě nač těšit.

Dvacet týmů bylo tedy rozděleno do 5 skupin po čtyřech mužstvech s tím, že do čela skupin byla nasazena již zmíněná mužstva a další mužstva byla přilosována trochu s ohledem na územní příslušnost a rovněž bylo přihlédnuto k žádostem vzdálenějších mužstev, aby začala hrát své zápasy až v předpoledních skupinách. Na svůj historický „haštyrk“ chce letos zaútočit domácí tým SC Stap Vilémov, který turnaj v nedávné minulosti již třikrát za sebou vyhrál, ale vloni překvapivě vypadl již ve čtvrtfinále s Kádě 5000.


S k u p i n y :

A - začátek v 8,00 h - PZP Lipová, Miminka Šluknov, Pink Panters D.Poustevna, Ráj Poutníků Mikulášovice
B - začátek v 8,20 h - Repre Šluknov, A-tým Vilémov, Nekopové Mikulášovice, Nica Rumburk
C - začátek v 10,00 h - Kádě 5000 V.Šenov, Bílá Vdova Varnsdorf, Komáři Filipov, Uličníci Varnsdorf
D - začátek v 10,20 h - JK Trans Varnsdorf, Hapťák Šluknov, Bláto na hřišti Vilémov, Mojžířský výběr
E – začátek v 10,40 h - Pekelníci Dobruška, SC Stap Vilémov, Čoklové Varnsdorf, FC Božkov


Hraje se systémem každý s každým ve skupinách – 1 x 9 minut. Ze skupin postoupí přímo do Play off první tři mužstva a jeden čtvrtý nejlepší tým do 16-tky. Znamená to, že jen čtyři mužstva ze skupin zůstanou před branami Play off !!! Následuje K.O. systém až do finále, které se bude hrát tradičně - 1 x 12 minut !!! V případě remízy budou následovat od Play off vždy 3 penalty různých hráčů a při jejich plichtě pak K.O. s event. možností využití pouze jediného hráče. Tento systém jistě přispěje k atraktivnosti turnaje, neboť vlastně i jedno mužstvo z poslední příčky v základní skupině si může nakonec odnést trofej pro vítěze tohoto sloučeného Open turnaje.

Upozorňujeme mužstva, že první dvě skupiny - A a B odehrají své zápasy od 8 hodin do zhruba 10 hodin a pak budou hrát další tři skupiny – C, D a E, což znamená, že si tato mužstva mohou naplánovat příjezd do Vilémova až na tuto hodinu. Turnaj budou řídit delegovaní rozhodčí a hrát se bude podle zjednodušených pravidel sálové kopané.

Pořadatelé zajistili hodnotné ceny pro první čtyři mužstva a také vyhodnotí nejlepší jednotlivce. Kvalitní občerstvení je po celý turnaj zajištěno !!! Obědy budou podávány od 11,00 do 14,00 hodin. Každé mužstvo obdrží od pořadatelů 6 ks poukázek na oběd zdarma (Mexický guláš s knedlíkem).

Bližší informace k rozlosování a celému turnaji Vám rádi podají funkcionáři Sálovka Clubu Stap Vilémov nebo SK Stap Tratec Vilémov – Libor Sklenář – tel. 412397425 domů nebo na mobil 602133059 či Petr Zbončák – tel. 412397604 domů nebo na mobil 723168243.

Pořadatelé věří, že turnaj proběhne v duchu Fair Play a že všichni účastníci tak uctí svými výkony bývalé vynikající kamarády a fotbalisty SK Stap Tratec Vilémov. Zváni jsou i všichni fanoušci kvalitního sportu, nejen z Vilémova, ale i ze širokého okolí.

Účastníci této velkolepé a populární akce budou mít možnost nahlédnout do fotokronik všech dosud odehraných turnajů a vidět také mnoho dalších fotek z bohaté historie sálové i velké kopané ve Vilémově. Vstup se neplatí a každý z diváků obdrží zdarma turnajový Program a k tomu i památný tkaný kalendář na rok 2013. Finále je naplánováno okolo 16,30 hodin.


zdroj: L. Sklenář, www.skvilemov.czZpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník