Zprávy

1. Autocentrum Jílové liga je již ve své polovině

8.12.2012, 22:36 | vložil: Václav Valštýn

Ani mrazivá sobota 8.12.2012 nezabránila, aby sálovkáři 1. Autocentrum Jílové ligy nezakončili první polovinu soutěže. 4. kolo se hrálo v Libouchci a zápasů bylo o něco méně, jelikož Tullamore Dew Děčín a Desperádo Františkov si své utkání předehráli v minulém kole.
Tentokrát nejlépe zaválelo Autocentrum Jílové „B“, které oba své zápasy vyhrálo vysokým rozdílem, přitom nedostalo ani jedinou branku a upevnilo si tak druhou pozici za vedoucím Desperádem Františkov.
Ze dna tabulky se odlepili hráči Hezounů Děčín „A“, kteří poprvé v sezóně zvítězili a ještě přidali remízu s Turbem Děčín „B“, jež ve svém druhém utkání také vyhrálo a poskočilo tak ze šestého na třetí místo. Stejný bodový úlovek získala další dvě mužstva – Zšt. Zarážka Děčín „A“, které to stačilo k udržení osmé příčky, a Transco Bohemia Děčín, jež se posunulo z desáté na devátou pozici.
Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice v jednom utkání zvítězila a z druhého odešla poražena. Tři získané body stačily k udržení pátého místa tabulky.
Tentokrát se nedařilo a bez bodu odjela hned trojice týmů. Sokol Bělá, který se z medailového umístění propadl na bramborovou příčku, Nota Děčín rovněž klesla ze čtvrtého na šesté místo a SK Dumbo Děčín, které po polovině soutěže získalo pověstného „černého Petra“.
Mužem kola byl zvolen Michal Huček z Autocentra Jílové „B“ a v této sezóně se již potřetí stal nejlepším kanonýrem jeho týmový kolega Ondřej Klepsa. Tentokrát mířil do černého celkem devětkrát.
Všechna utkání řídili rozhodčí M. Šafra, J. Prinz, M. Čech ml. a J. Habada. Následující kolo se odehraje již v novém roce a to 12.1.2013 v Libouchci s obvyklým výkopem v 8.00 hodin


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník