Zprávy

Otevřený dopis panu předsedovi ČFSF ing. Milanu Semmlerovi

25.11.2012, 20:25 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Na oficiálním webu České federace sálového fotbalu se objevil článek dne 21.11.2012 pod názvem "Kdo je velký jihočeský spisovatel Jiří Karhánek", jež na tyto stránky vložil pan Petr Koseček. Jelikož se nás hluboce dotkl, a myslím si, že i dalších děčínských sálovkářů, kteří tento článek četli, rozhodl se Krajský štáb České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje zaslat otevřený dopis panu ing. Milanu Semmlerovi, jako nejvyššímu představiteli našeho sportu. V následujícíh řádcích si můžete přečíst jeho znění:

Vážený pane předsedo,
po přečtení článku předsedy tiskové komise uveřejněném na oficiálním webu federace nazvaném „ Kdo je velký jihočeský spisovatel Karhánek“ se KŠSF ÚK rozhodl Vám napsat tento otevřený dopis.
Ostře se ohrazujeme proti vulgaritám použitým v tomto článku samotným předsedou
tiskové komise, která by sama o sobě měla dle nás vystupovat jako výkladní skříň naší federace a měla by se zcela vyvarovat použití jakýchkoliv osobních invektiv.
Použitá formulace:„Na každou svini se vaří voda a na tu jihočeskou a děčínskou nebudou stačit necky !“ nás dlouholeté děčínské funkcionáře i hráče sálového fotbalu hrubě uráží a rozhodně nepřispívá k dobrému vztahu děčínských sálovkářů k vedení federace. Napadání našeho dlouholetého funkcionáře a Vašeho předchůdce ve funkci předsedy Zdeňka Říhy, jehož jste i Vy ve své řeči na VH ocenil za odvedenou práci pro sálový fotbal, je pro nás zcela nepřijatelné.
Žádáme Vás, abyste se zasadil o okamžité stažení nebo korekci tohoto článku. Dále požadujeme omluvu od předsedy TK za uveřejněné vulgarity zveřejněnou na webu federace.
Věříme, že se jednalo o ojedinělý „úlet“ našeho předsedy TK.

S pozdravem
V Děčíně 23.11.2012
za KŠ ÚK Jiří Jedlička
Pavel Kluvanec
Roman Barilla
Milan Čech
Václav Valštýn


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník