Zprávy

Naše sálovka má svého hrdinu

19.10.2012, 21:54 | vložil: zobrazit foto

Kdo zná Honzu Habadu, určitě ví, že dlouhá léta chytal sálovku za Dece Computers Děčín. V posledních sezónách chytá za Bumiko Děčín a zároveň je i sálovkářským rozhodčím. Málo kdo ale ví, že pracuje v Praze jako strážník Městské policie v Praze, kam se i s rodinou přestěhoval. Na sálovku v Ústeckém kraji však nezanevřel a na turnaje sem z Prahy stále dojíždí.
Že se v práci jistě nenudí, dokládá i fakt, že pronásledoval zloděje, který vykradl byt. Běžel za ním až do stanice metra, kde při zákroku proti pronásledovanému zloději spadl i s ním mezi vagóny ve stanici stojící soupravy. Později se zjistilo, že se jednalo o nebezpečného recidivistu, který byl navíc i drogově závislý na pervitinu. Tuto událost popsal ve svém dnešním vydání deník Blesk a otiskl i rozhovor s Honzou.
Je to příkladný a hrdinský čin, který sice vyplynul z Honzova zaměstnání, ale je jistě nutné vyzdvihnout jeho odvahu. Je skvělé, že ve svém středu máme takového člověka, který svým chováním a vystupováním dává příklad nejen na hřišti, ale i v soukromém životě.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník