Zprávy

ZŠ Kosmonautů společně s Krajským štábem ČFSF Ústeckého kraje uspořádala žákovský turnaj v sálovce

26.5.2012, 15:47 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Křešická sportovní hala hostila v pátek 25.5.2012 žákovský turnaj v sálové kopané. Pořadatelem byla Základní škola Kosmonautů společně s Krajským štábem České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje a hrálo se o pohár firmy Dece Computers, která věnovala poháry pro všechna zúčastněná mužstva a medaile pro první tři týmy.
Turnaj byl vypsán pro žáky čtvrtých a pátých tříd základní školy a přihlásily se ZŠ Máchovo náměstí, ZŠ Kamenická, ZŠ Boletice, Speciální ZŠ Bynov a pořadatelská ZŠ Kosmonautů. K vidění bylo spoustu skvělých týmových i individuálních výkonů, které byly okořeněny řadou krásných gólů. Nejlepší formu si přivezla do Křešic mužstva základních škol Kamenická a Boletice, která získala shodný počet bodů. Jejich vzájemný souboj skončil remízou a tak o celkovém vítězi, jímž se stala ZŠ Kamenická, rozhodovalo celkové skóre. Ale i ostatní týmy předvedly pěkné výkony a nutno podotknout, že každé družstvo získalo alespoň jeden bod, a tedy neodjelo domů s prázdnou.
Kromě pohárů, které získala všechna mužstva podle umístění v turnaji, byly vyhodnoceny a předány i dvě individuální ceny. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Ondřej Dobrovolný ze ZŠ Kamenická a nejlepším střelcem se stal s třinácti přesnými zásahy Mário Gumbrešt ze ZŠ Boletice. Všechna utkání řídili rozhodčí J. Bulín a M. Čech ml., za což jim patří velký dík
Závěrem bych chtěl poděkovat ředitelce ZŠ Kosmonautů Mgr. Věře Floriánové za významnou pomoc s organizací turnaje a především pak Ing. Pavlu Kluvancovi z firmy Dece Computers, která převzala nad turnajem záštitu a zajistila ceny.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník