Zprávy

Memoriál Jiřího Racka

26.3.2012, 22:30 | vložil: Václav Valštýn

Libouchecká sportovní hala dne 24.3.2012 hostila již osmý ročník Memoriálu Jiřího Racka. V přátelské atmosféře se utkali již tradiční účastníci turnaje systémem každý s každým. I přes uvolněnou atmosféru, k níž přispělo i to, že některá zúčastněná družstva byla sestavena z kamarádů, kteří jsou jinak v sezóně zarputilými soupeři, byla k vidění solidní sálovka, plná pěkných akcí, individuálních výkonů i skvělých zákroků brankářů.
Nechci hodnotit jednotlivá utkání nebo týmy, jen chci uvést, že týmy byly vyrovnané, svými výkony přispěly k vysoké úrovni turnaje. Vždyť prvních pět celků bylo v rozmezí čtyř bodů a první dvě mužstva měla dokonce stejný bodový účet, který byl jen o bod vyšší než měly týmy na třetím a čtvrtém místě.
Vítězem se tedy stalo Desperádo Františkov před FC Veteráns Želenice, bronzový stupínek obsadilo Autocentrum Jílové a dále následovala mužstva Turbo-Cizina Děčín, Bumiko Děčín a Rangers Želenice.
Nejlepším střelcem memoriálu se stal Františkovský Martin Kopel a nejlepším brankářem jeho kolega Aleš Martinec.
Ke skvělé atmosféře Memoriálu Jiřího Racka přispěli i rozhodčí J. Bulín a Z. Mráz, kteří odpískali všechna utkání.
Nutno podotknout, že v tomto turnaji příliš o výsledky nejde. Hráči jednotlivých týmů, rozhodčí i Jiří Jedlička (jenž pomohl s organizací turnaje) svou účastí chtěli vzdát hold památce jednoho z nich, kamaráda Jiřího Racka.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník