Zprávy

I 1. Autocentrum Jílové liga je již u konce

18.3.2012, 19:52 | vložil: Václav Valštýn

Poslední turnaj sezóny 2011/2012, kde se rozdávaly mistrovské body, proběhl dne 17.3.2012 v libouchecké sportovní hale. A bojovala mužstva 1. Autocentrum Jílové ligy.
Již jasný vítěz JK Trans Varnsdorf „B“ tentokrát prohrál obě svá utkání, tedy i prestižní duel s Desperádem Františkov, které se v tabulce umístilo hned za Varnsdorfem. Desperádo vyhrálo i druhý svůj zápas a v konečné tabulce zaostalo za Varnsdorfem jen o bod.
Zajímavostí tohoto kola byla skutečnost, že ani jeden mač neskončil remízou. Závěr sezóny zastihl v dobré pohodě hráče Autocentra Jílové „B“, kteří rovněž obě svá utkání vyhráli a uhájili bronzový stupínek. FC Veteráns Želenice taktéž bodovaly naplno, ale stačilo to pouze na „bramborové“ umístění. A dalším týmem s dvěma výhrami v tomto kole byl Sokol Bělá, kterému patří konečná sedmá příčka.
Jedno vítězství a jednu porážku zaznamenala mužstva Děčín Nota, Hezouni Děčín „B“, Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice a SK Dumbo Děčín. To v konečném účtování obsadilo páté místo, Nota skončila hned za ním, Teplice jsou osmé a Hezouni jedenáctí.
S prázdnou z Libouchce odjely týmy z chvostu tabulky, tedy deváté Turbo Děčín „B“, desátý Tullamore Dew Děčín a dvanáctá Žst. Zarážka Děčín „A“.
Mužem kola byl zvolen Petr Vyskočil z Tullamore Dew Děčín a střelcem kola byl celkový vítěz střelecké soutěže Ondřej Klepsa z Autocentra Jílové „B“. Tentokrát se trefil devětkrát a celkově třicetsedmkrát.
Všechna utkání řídili rozhodčí D. Uher, Z. Mráz, J. Bulín a M. Čech ml.
Krajský štáb České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje si dovoluje pozvat všechny vedoucí mužstev na slavnostní vyhlášení, které se uskuteční dne 29.3.2012 od 16.30 v restauraci Na Kocandě v Děčíně.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník