Zprávy

Šampiónem Dece Computers Extraligy Ústeckého kraje se stal JK Trans Varnsdorf "A"

4.3.2012, 08:58 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Dece Computers Extraliga Ústeckého kraje pro sezónu 2011/2012 je již minulostí. Poslední osmý dílek této mozaiky byl doplněn dne 3.3.2012 v Rumburku.
Největším tahákem tohoto kola byly vzájemné souboje JK Trans Varnsdorfu „A“, Turba Děčín „A“ a Autocentra Jílového „A“, které měly určit extraligového šampióna. Jílové již nemělo šanci na titul, ale jak se ukázalo, stalo se pomyslným jazýčkem na vahách. Jílováci porazili Turbo, poté podlehli Varnsdorfu nejtěsnějším možným výsledkem a tak se mohly ve Varnsdorfu chystat mistrovské oslavy.
Rumburská palubovka očividně svědčí domácí Nice Rumburk, která své dvě poslední utkání sezóny vyhrála, a v průběhu sezóny zde neztratila ani bod. Páté místo je pro extraligového nováčka jistě úspěchem. Rovněž dvakrát zvítězila i Louka Košťany č.o.s. a v konečné tabulce jí patří šesté místo oproti loňskému osmému.
Výborné výkony rovněž předvedli hráči SC Stap Vilémov a SKP Cizina Děčín, kteří jednou vyhráli, a jejich vzájemný souboj skončil remízou. Nicméně Vilémovští se sezónou asi nebudou spokojeni, jelikož neobhájili loňské třetí místo, a nakonec obsadili osmé místo. Cizině patří stejně jako v loni deváté místo.
Výhru a porážku tentokrát zažili Dece Computers Děčín a Tenis Proboštov. Hráče Tenisu lze označit největší skokany roku, jelikož v předcházející sezóně byli předposlední a v této do poslední chvíle hráli o medailové umístění, které jim nakonec těsně uniklo. Čtvrté místo je ale pro Proboštovské dobrým odrazovým můstkem do další práce. Computers patří sedmá příčka, což je pohoršení o jeden stupínek oproti loňské i když letos získali více bodů.
Bez bodu tentokrát z Rumburku odjela mužstva Hezouni Děčín „A“, Bumiko Děčín a FC Arsenal Děčín. Tomu se nevydařila celá sezóna a předposlední místo je velkým propadem z loňského sedmého. Poslední Hezouni a desáté Bumiko v předešlé extraligové sezóně nestartovali.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Jakub Duben z týmu Louka Košťany č.o.s. a nejpřesnější mušku měl šestigólový Radek Vichterey z SC Stap Vilémov.
Všechna utkání řídili rozhodčí M. Čech, V. Sejk, Z. Mráz a M. Bouma.
Krajský štáb České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje si Vás dovoluje pozvat na slavnostní předání cen, které se uskuteční dne 29.3.2012 od 16.30 v restauraci Na kocandě v Děčíně.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník