Zprávy

Vítězem 1. Autocentrum Jílové ligy s předstihem JK Trans Varnsdorf "B"

26.2.2012, 08:04 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Varnsdorfská sportovní hala hostila 7. kolo 1. Autocentrum Jílové ligy dne 25.2.2012 a již máme rozluštěnou první tajenku této sezóny. Vítězem ligy se stala rezerva JK Trans Varnsdorf, jejíž hráči nedali svým soupeřům šanci, všechna tři svá utkání vyhráli a v tabulce mají před svými soupeři již nedostižný náskok.
Největší soupeř Varnsdorfu – Desperádo Františkov rovněž v boji o titul dělal, co mohl, ale jeho tři výhry nemohly na konečném druhém místě nic změnit. I Františkov již má jistotu druhého místa, jelikož jeho náskok před třetím Jílovým je více než dostatečný.
Autocentrum Jílové „B“ rovněž bojovalo o umístění na stupních vítězů a dvěma výhrami a jednou remízou si udělalo dobrou výchozí pozici do závěrečného kola k udržení třetího místa před dotírajícími FC Veteráns Želenice. Ti taktéž v tomto kole neprohráli, bojovali, ale jedna výhra a dvě remízy byly v boji o bronzový stupínek spíše ztrátou.
V tomto kole se dařilo Hezounům Děčín „B“, kteří vyhráli, remízovali a prohráli a místo na pomyslném dně ligové tabulky přenechali strádající Zarážce.
Hned pět týmů v tomto kole jednou vyhrálo a dvakrát prohrálo, takže získané tři body, které uhrálo SK Dumbo Děčín, Děčín Nota, Sokol Bělá, Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice a Tullamore Dew Děčín, neměly vliv na jejich umístění v tabulce.
Turbo Děčín „B“ v tomto kole vybojovalo dva body za dvě remízy a jednu prohru a rovněž drží devátou pozici z minulého kola. Jediným týmem, který v tomto kole nebodoval, je Žst. Zarážka Děčín „A“, jejímž hráčům se druhá polovina soutěže hrubě nedaří a tabulkou se propadli až na samé dno.
Mužem kola byl za své výkony zvolen Michal Huček z Autocentra Jílové „B“ a střeleckou formu předvedl Petr Svoboda z JK Trans Varnsdorf „B“ s devíti přesnými zásahy.
Všechna utkání řídili rozhodčí J. Bulín, M. Šafra, M. Bouma a M. Čech ml. Poslední osmé kolo se odehraje dne 17.3.2012 v libouchecké sportovní hale. Začátek je jako vždy od 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník