Zprávy

Změna na čele Dece Computers Extraligy Ústeckého kraje - JK Trans Varnsdorf "A" střídá Turbo Děčín "A"

19.2.2012, 08:23 | vložil: Václav Valštýn

Varnsdorfská sportovní hala přivítala dne 18.2.2012 všechny týmy Dece Computers Extraligy Ústeckého kraje k předposlednímu sedmému kolu sálové kopané.
JK Trans Varnsdorf „A“ využil domácího prostředí, ze svých tří utkání vydoloval plný počet devíti bodů a na čele vystřídal Turbo Děčín „A“, které jednou zaváhalo a ke dvěma výhrám přidalo remízu, což na udržení vedoucí pozice nestačilo. Devět bodů si z Varnsdorfu rovněž odváží Autocentrum Jílové „A“, jež se probojovalo na třetí místo. Vzájemné souboje těchto tří družstev v závěrečném kole budou pravým vyvrcholením tohoto ročníku Dece Computers Extraligy a určí celkového vítěze.
Dobrou formu z posledních kol drží Louka Košťany č.o.s.. Tentokrát dvakrát zvítězila a jednou odešla poražena a v tabulce se již propracovala na sedmé místo. Stejně jako Louce se vedlo i Nice Rumburk, která se ze své páté pozice nemůže posunout výš ani níž. Tenis Proboštov rovněž získal šest bodů, ale svou bronzovou příčku musel přenechat Jílovému.
Hráči Dece Computers Děčín tentokrát zažili sladkost vítězství, smírný výsledek i hořkost porážky, a v tabulce se vyhoupli na šesté místo. Jednu výhru a dvě prohry si z Varnsdorfu odváží Hezouni Děčín „A“, kteří ale již nemají šanci se odlepit ode dna extraligové tabulky.
Pouhý bod na varnsdorfské palubovce vybojovala mužstva FC Arsenal Děčín, jemuž patří předposlední místo, a SC Stap Vilémov, který oproti předchozímu kolu klesl ze šestého na osmé místo.
Tři porážky utrpěla družstva Bumiko Děčín a SKP Cizina Děčín, kterým v průběžné tabulce patří devátá a desátá pozice.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Aleš Čermák z Autocentra Jílové „A“, nejvíce přesných zásahů, a to sedm, si připsal Denis Egrt z Louky Košťany č.o.s.
Všechna utkání řídili rozhodčí M. Čech st., M. Šafra, M. Čech ml. a J. Prinz. Poslední kolo se odehraje dne 3.3.2012 ve Sportovní hale v Rumburku, začátek je obvyklý v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník