Zprávy

Rezerva JK Trans Varnsdorfu má k titulu po 6. kole Autocentrum Jílové ligy nejblíže

5.2.2012, 08:28 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 4.2.2012 bylo na programu již šesté pokračování 1. Autocentrum Jílové ligy, které se uskutečnilo v libouchecké sportovní hale.
V tomto kole se žádnému z týmů nepodařilo získat plný počet devíti bodů. Nejlépe si ale vedlo „Béčko“ Autocentra Jílového, jenž ani jednou neprohrálo a za dvě výhry a jednu remízu získalo sedm bodů, které Jílováky posunuly na třetí místo v tabulce.
Hned několik mužstev dvakrát zvítězilo a jednou prohrála. JK Trans Varnsdorfu „B“ a Desperátu Františkov to stačilo k udržení prvních dvou příček. Z pohledu na průběžnou tabulku je zřejmé, že již jen velký herní výpadek v posledních dvou kolech může Varnsdorfské sesadit z vedoucí pozice. Šestibodový zisk nestačil FC Veteráns Želenice udržení průběžného třetího místa a po tomto kole si o jednu příčku pohoršil. Za to SK Dumbo Děčín a Sokol Bělá si ziskem šesti bodů o jednu příčku polepšili na páté respektive sedmé místo.
Děčín Nota rovněž jako Jílováci v tomto kole neprohrála, ale výhra a dvě remízy nestačily na udržení páté příčky. Jelikož je střed tabulky nesmírně vyrovnaný, může Nota ze šestého stupínku zaútočit i na medailové umístění.
Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice si v tomto kole vyzkoušela vítězství, porážku i remízu, nicméně čtyři body taktéž nestačily k udržení pozice z předcházejícího kola a tak jí patří osmé místo. Tři body tentokrát získali Hezouni Děčín „B“, kteří ale jedno své utkání neodehráli a zápas byl kontumován ve prospěch soupeře, a Turbo Děčín „B“, jež v tabulce přeskočilo v tomto kole nebodující Tullamore Dew. Hezounům stále patří poslední místo, ale na předposlední Zarážku ztrácí již jen čtyři body.
Šesté kolo tentokrát nevyšlo mužstvům Tullamore Dew Děčín a Žst. Zarážka Děčín „A“, která nebodovala, navíc Zarážka ke dvěma svým zápasům nenastoupila a tak byly kontumovány ve prospěch soupeřů. Tullamore klesli na desátou příčku a Zarážka je stále předposlední.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Michal Vachoušek z Metalligy Proreky CZ o.s. Teplice a kanonýrem kola se stal Ondřej Klepsa z Autocentra Jílové „B“ za osm zásahů do černého.
Všechna utkání řídili rozhodčí D. Uher, Z. Mráz, M. Čech a P. Sejkora. Příští kolo se uskuteční dne 25.2.2012 ve Sportovní hale ve Varnsdorfu (POZOR TO JE ZMĚNA, mělo se hrát v Libouchci!!!), začátek je jako vždy od 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník