Zprávy

Po 6. kole Dece Computers Extraligy Ústeckého kraje na čele tabulky nic nového

29.1.2012, 16:25 | vložil: Václav Valštýn

Šesté pokračování seriálu jménem Dece Computers Extraliga Ústeckého kraje se uskutečnilo dne 28.1.2012 ve Sportovní hale v Libouchci.
Výbornou formu opět prokázal Tenis Proboštov, který jako jediný ze všech mužstev v tomto kole nezaváhal, z Libouchce si odvezl plný počet devíti bodů za tři vítězství, upevnil si třetí místo a o dva body umazal ztrátu na čelo tabulky.
Nerozlučné trio Turbo Děčín „A“, JK Trans Varnsdorf „A“ a Autocentrum Jílové „A“ získalo shodně sedm bodů za dvě výhry a jednu „plichtu“. Turbo tedy stále drží jednobodový náskok před Varnsdorfem. Jílové je čtvrté.
Dobře si vedli také hráči Bumika Děčín a Louky Košťany č.o.s, kteří jednou prohráli a dvakrát odešli ze hřiště jako vítězové. Šestibodový zisk oběma týmům stačil na to, aby v tabulce přeskočili Cizinu, a posunuli se na osmé a deváté místo.
Jednu výhru a dvě porážky zažila mužstva SC Stap Vilémov a FC Arsenal Děčín. Vilémov klesl na šesté místo a Arsenal je stále předposlední.
FC Nica Rumburk a Dece Computers měli v tomto kole těžký los a s mužstvy z vrchních pater tabulky uhráli dva a jeden bod. Nica stále drží páté místo a Dece klesli na sedmou příčku.
Tentokrát se hrubě nevedlo hráčům SKP Cizina Děčín a Hezouni Děčín „A“, kteří nejenže všechna tři svá utkání prohráli, ale také dostali do svých branek od soupeřů velký gólový příděl.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Augustin Čapek z Turba Děčín „A“ a o pomyslnou korunu krále střelců se tentokrát podělili dva spoluhráči z Autocentrum Jílové „A“ Aleš Čermák a Michal Just, kteří shodně vstřelili devět branek.
Všechna utkání řídili rozhodčí V. Sejk, M. Šafra, P. Sejkora a J. Mareš. Sedmé kolo se odehraje dne 18.2.2012 ve Varnsdorfu, začátek je obvyklý a to v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník