Zprávy

Veteráni odehráli již předposlední kolo

22.1.2012, 18:00 | vložil: Václav Valštýn

Poprvé v tomto roce se sešli i veteráni, aby odehráli předposlední kolo své soutěže. Tentokrát se hrálo v libouchecké sportovní hale dne 22.1.2012.
Výborně si vedli Lišáci Jílové, kteří ze dvou svých mačů vytěžili plný počet šesti bodů a před posledním kolem si udržují tříbodový náskok na Sokol Bělá a to ještě mají Lišáci zápas k dobru. Sokol Bělá rovněž vybojoval dvě výhry a jeden zápas prohrál a je už pouze teoretická šance pro zbývající týmy, aby Bělou sesadily z druhé pozice.
Rozbuška Boletice jednou zvítězila a jednou okusila hořkost porážky a jelikož má jeden zápas k dobru, určitě se v posledním kole pokusí odpoutat se ode dna tabulky, na kterém se v současné době zdržuje.
JK Trans Varnsdorf a Rafani Děčín shodně uhráli pouhý bodík za vzájemnou remízu, v dalších utkáních svým soupeřům podlehli, a tak si nechali vedoucí dvojici uniknout a do bojů o veteránský titul již pravděpodobně nezasáhnou.
Mužem kola byl zvolen Jan Kulhánek z Lišáků Jílové a střelcem kola se stal jeho týmový kolega Jan Ficenc se čtyřmi přesnými trefami.
Všechna utkání řídili rozhodčí V. Sejk, Z. Mráz a M. Čech ml. a poslední páté kolo je na programu dne 12.2.2012 ve Sportovní hale ve Varnsdorfu, začátek je plánován v 9.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník